Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kamaszok, melyik napszakban...

Kamaszok, melyik napszakban szoktatok tanulni általában?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 21:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
68%
Helo! Nekem általában 6-7 órám van...hazajövök,megirok minden leckét,tanulok majd kicsi pihi van,néha kémia,fizika szakkör,akkor vissza kell mennem a suliba. És este még átnézem a dolgokat.Nálam ez beválik. L/16
2012. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
37%

Általában 7 órám van, hazaérek 5re... ebédelek pihenek, 6kor lecke meg összeírom a saját szavaimmal a tanulni valót, ha van kedvem megtanulom még este, de én reggel hajvasalás/göndörítés közben tudok a legjobban tanulni(ezért mindenki hülyének néz) de tényleg :DD elolvasok 1-2 mondatot, és amíg egy tincset kivasalok elmondogatom, meg is tanulom :D valahogy ha a tükörbe mondom, mintha egy osztálynak mondanám el, sokkal jobban megmarad, lehet azért mert pedagógia szakon vagyok, és jobban bele tudom élni magam :)

16/L

2012. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%
este 6-7 körül előbb nincs erőm el kezdeni :D
2012. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha haza érek 3 körül akkor megírom gyors az írásbelit. A tanulni valót meg este lefekvés előtt átolvasgatom de reggel 5-6 körül tanulom meg igazán. Nekem így jobban bent marad a fejemben. :)
2012. szept. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2012. szept. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Este 8 után mindenképpen. Általában 10 körül kezdek el tanulni, előtte pihi van :)


15L

2012. szept. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Kedvtől függ... A legjobb, ha reggel tanulok, írok leckét, mindig hibátlanok olyankor a dogáim, és a házim is...:D Csak ilyenkor ált nemtudom aludni, és hajnali 4-től küzdök. De amúgy du hazaérek úgy 3-4 körül, aztán megírom a házit, és átolvasom amit tudni kell...
2012. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem szoktam kifejezetten tanulni , leckeírás altt simán megtanulom. De ha mégis , mostanában kéne... hazaérkezés után.
2012. szept. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ mihez van kedvem. Sose szabályozom be magamnak, nem is tanulok rendszeresen, csak dogákra.

6-7 órám van, ha hazajövök gépezek, utána ha nincs jobb dolgom átnézek valamit. Ha doga lesz, arra este tanulok, mert jobban fog az agyam. Ha este nem volt türelmem, akkor felkelek korábban és reggel elolvasom, majd a suliba órák alatt próbálom tanulgatni. Házit mindig az adott óra előtt írok (írunk), otthon sose. Elég keveset tanulok, ehhez képest jó tanuló vagyok. Meg a tanárok is lazák, nincs ilyen minden óra elején röpke, sőt vannak tárgyak, amikből nem is felelünk sose. Törit tanulom egyedül normálisan, mert ilyen irányba szeretnék továbbmenni, a többit "legyen róla fogalmam" szinten.

15/L (6 osztályos gimi)

2012. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Csengetés előtt.
2012. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!