Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ti iskolátokban is volt...

A ti iskolátokban is volt olyan, hogy kivételeztek valakivel/valakikkel?

Figyelt kérdés

2012. szept. 19. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt általánosban, 1-2 csaj benyalt a biológia tanárnak. Olyan szinten imádta az egyiket, aki rossz biosz-kémia felvételit írt, hogy azt mondta,hogy az iskola hibája volt,hogy rossz felvételit állított össze. Rám pikkelt, érdekes 81% lett, nekem meg csak tátotta a száját,amikor bevittem a fénymásolatot. Kimarta a kezemből, és ment oda a csajhoz,hogy igen, nagyon rosszat állított össze a suli...
2012. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Első ez érdekes..Hát...Tanárok..

Nálunk van egy-két csaj akiket 'imádnak' a tanárok,az egyiket azért,mert tudod a tanárnő kicsi lánya,és minden tanárral jóba van az anyja..A másik meg folyton dícsérgeti meg dédelgeti a tanárnő fiait,meg minden ilyen..Van még pár csaj,az egyiknek pl. az apja a suli-sofőr,és vele is kivételeznek,a másik anyja ügyvéd,azt a csajt is imádják...Annyira elegem van ebből:S

2012. szept. 19. 18:20
 3/15 anonim ***** válasza:
ne aggódj, a középiskola jobb lesz :)
2012. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is ebben reménykedem:S
2012. szept. 20. 17:25
 5/15 anonim ***** válasza:
Hooogyne! sok köcsögn ek hosszú a nyelve, bár nekem már nincs ilyen gondom, NINCS suli!
2012. szept. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

azt hiszem a harmadik válaszoló voltam :D

nálunk is általánosban ment ezerrel a kivételezés, undorító volt..., de utána bekerültem szakközépbe, és annyival másabb volt, ott lettem kiegyensúlyozott, rengeteg önbizalmat szereztem a középiskolai éveim alatt, a tanárok is sokkal jobbak, kedvesebbek, közvetlenebbek, nem néznek le, stb., szóval igen, sokkal jobb lesz :)

2012. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök:) Remélem rendesek lesznek,és nem olyanok,mint pl. fizika tanárnőm,hogy bejön 1. órára és :

'Idén nehogy azthidjétek hogy olyan könnyű dolgotok lesz.Mindenkit megbuktatok aki nem figyel.Év eleji felmérő szokás szerint 1-estől,2 évi anyaggal.'

Órán jelentkeztem,válaszoltam a kérdésre,és mást dícsértek meg helyettem,pedig én mondtam,és nem a másik!

Mire én mondtam,hogy 'Tanárnő,én mondtam' erre meg ő 'Csend legyen!'...

-.-'

2012. szept. 21. 20:10
 8/15 A kérdező kommentje:
Higyjétek.*
2012. szept. 21. 20:11
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen,általánosba volt egy lány akinek a testvéreit az osztályfőnökünk tanította,4 éven át ment a kivételezés vele,utána 2 évig egy nagyon jó tanárom volt.Gimibe mentem pont egy olyan tanárt kaptam,aki nagyon szeret kivételezni,hát igen szívás.....Az osztályba a két lány úgy viselkedik,mintha a királynők lennének és a tanár is engedékenyebb velük.Szerencsére velem nem kivételeznek.:)Nem jó az,az osztálytársaid megutálnak.Mi nálunk olyan harcok voltak,hogy ő jobb jegyet kapott,mikor ugyan annyit tudott,mint a másik..Én általában örültem,hogy nem lett egyes,kettesxD

Sok szerencsét,akkor majd a középiskolához,remélem jó tanáraid,osztálytársaid lesznek!:)

2012. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi!Remélem a te helyzeted is javul/javult azóta:)
2012. szept. 23. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!