Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gólyabál mikor szokott lenni...

Gólyabál mikor szokott lenni az egyetemeken? Kötelező elmenni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom mi az, de apám mesélte, hogy ő arra nem ment el, és utána nagyon megbánta.
2009. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
November-december környéke. Nem kötelező elmenni. Egyetemen nem kötelezhetnek semmire.
2009. aug. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elmentem, és megbántam, nálunk olyan volt mintha diszkóba mentem volna estélyiben. Plusz szinte csak reklám volt az egész, ráadásul cigi reklám, mindenhol felállítva a multis pultok. Voltam egy órát és hazajöttem.
2009. aug. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én levelezős vagyok és ugye nálunk vannak előviszgák,hát persze h a bál előtti estére tették a vizsgát és nemtudtam elmenni,mert hát milyen buli az olyan amiről már korán el kell jönnöd.Jjajjj de bántambárcsak ne akkor mentem volna vizsgázni,de fene tudta,h lehet még menni vizsizni...:DD
2009. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem mentem, de mondták a többiek, hogy jobb is. Kb olyan volt, hogy ki kell öltözni, de mindenki műanyag pohárból issza a sört. Mi ezen a bál?

Egyébként november-december környéke, és nem kötelező.

2009. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem veszítesz semmit. ez is csak a pénzre megy. nem kötelezhetnek. ha nincs kedved ne menj!
2009. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!köszönöm a válaszaitokat!

igazából azért foglalkoztat a téma,mert ősztől kezdem az egyetemet,és hallottam hogy létezik a gólyabál,ahol a lányok,hát hogy is mondjam azért mégiscsak kiöltöznek,na most nekem nem lenne pénzem olyan szép báli ruhára,így úgy gondolom kilógnék a sorból,a szánakozó tekintetekre pedig nem igazán vagyok kíváncsi..

na azért majd meglátom..

2009. aug. 4. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!