Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti szerintetek képes volnék...

Ti szerintetek képes volnék rá? Részletek lent.

Figyelt kérdés

17 éves fiu vagyok, nem tudom mien pályát, szakmát válasszak az életben amivel dolgozzak. Jelenleg elméleti gimnáziumba járok Erdélyben.Sok mindenen gondolkozok/unk. Ilyenen is, hogy elmenjek búvárnak, akik hajókat javitanak, meg ilyesmiket csinálnak. Na most a gond, az, hogy igaz, én úszni imádok, de nincs egy kifejlett fizikumom, izomzatom. Szerintem ehhez a szakmához márpedig nagyon komoly kiképzés 's kemény kitartás kell.

Kitartás az van bennem angolul is tudok már elég jól, ha ezt a világ tulsó felén kellene csináljam...de azt szeretném, hogy aki jártasabb ebben, vagy esetleg jobban hozzá tud szólni a témához, az kérem irjon, és világositson fel, hogy lássam, ha ezt szeretném , mivel is kell szembenéznem.

Várom az értelmes válaszokat.



2012. szept. 30. 18:29
 1/2 anonim válasza:

Én nem tudom, nem ismerem a búvárkodást, de szerintem izomzatot majd a suliban szedsz fel. Bár ki tudja, lehet, hogy nézik.

De azért neten böngészhetsz, hogy hol van ilyen suli, és a suli honlapját stb.

Az is számít, hogy hol akarsz, mondjuk Magyarországon, vagy Erdélyben suliba járni, mert akkor úgy kell nézelődni.

2012. okt. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A búvárkodáshoz magához nem kell kigyúrtnak lenni. Ahhoz, hogy a víz alatt valami fizikai munkát csinálj már inkább de ami fontos: tudj jól úszni, tanuld meg a búvárkodás alapjait (keress egy búvárklubbot és végezz el egy OWD tanfolyamot) és legyen kitartásod és jó állóképességed. Bár én kedvtelési búvár vagyok tehát ehhez annyira nem értek de biztos, hogy víz alatt dolgozni sokkal megterhelőbb. Ezt az oldalt érdemes áttanulmányozni: [link]
2012. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!