Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy nem...

Ez azt jelenti, hogy nem feltétel az érettségi? Elég, ha befejeztem a középiskolát és szakmával rendelkezem? ---> Állásajánlat válaszlevele.

Figyelt kérdés
Iskolai végzettségként középiskolai tanulmányok befejezését értjük. A szerződéskötést követően belső képzésre kerülhet sor.

2012. okt. 2. 14:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, elvárás a cégnél, hogy rendelkezz legalább egy (teszem azt) OKJ-s pék bizonyítvánnyal. Ez tanúsítja azt, hogy elvégezted sikeresen a középiskolát. Tehát nem vagy retardált, senkiházi mocsok, akinek még a 8 általánossa sincs meg. Utána úgyis átképeznek arra, amire a munkaköröd szól.
2012. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha nem túl nagy kérés ebben még segítenél ???? ezt írták..miután közölték,h az önéletrajz alapján felvettek :Tájékoztatjuk, továbbá , hogy a meghírdetett értékesítési munkatárs pozíció betöltésére

- tekintettel annak középvezetői státuszára, valamint technikai eszközökkel kapcsolatos ismeretekre

rendelkeznie szükséges intenzív (belső képzéssel, időtartama min. 2 óra/

amit cégcsoportunk - az Önnel történt szerződéskötést követően - teljeskörűen biztosít Önnek.


A képzés díját Cégcsoportunk részben téríti Ön helyett.

A képzési díj összege nincs terhelve ÁFA-tartalommal, mert alanyi jogon ÁFA-mentesek vagyunk.

Önköltség díja: 18.000 Ft .

A költség tartalmazza még: a reklámanyag költségét és dvd -t.

(Tehát az angliai cégünk,vállalatunk végzettséget igazoló dokumentumot állít ki Ön részére.

A továbbképzés helye és időpontja: az interjú megtartásának helyével és időpontjával megegyezik, tehát a

munkaköri követelményeknek történő megfelelés esetén, egyidejűleg kerül sor a szerződéskötésre ill.

munkaköri feladatkör ellátására irányuló tájékoztatásra a kiállított bizonyítvány átadására). Nekem gyanús ez,h én fizessek... szerinted? átverés???

2012. okt. 3. 13:59
 3/3 anonim válasza:
Milyen munkaadó az, aki fizettet a dolgozóval? Ha jól tudom, pont Angliában tilos a dolgozót bármilyen költséggel terhelni...
2012. okt. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!