Tanulási zavar?

Figyelt kérdés

A szó szerinti tanulással van gondom, tehát akkor van gond, ha pl verset kell tanulni, vagy egy szövget szó szerint!

Azzal nnincs gond, ha pl definíciót kell tudni, de ha pl egy sornyi szöveget kell megtanulni, akkor is gondban vagyok,

ez mitől lehet?

hogy tudnék egtanulni pl verset tanulni?

a gond az, hogy nehezen jegyzem meg, és hamar el is felejtem

(Kazinczytől egy 2 soros pösszenetet 3 órán át tanultam, másnap 4. órában nem tudtam elmondani)



2012. okt. 2. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. okt. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ez számolási zavar, nekem nem az van :/

vagy ez hogy kapcsolódik az egészhez?

2012. okt. 2. 17:50
 3/3 anonim ***** válasza:
én is nagyon sz*r vagyok magolásból, az is voltam:) Pedig most orvosira járok, úgyhogy az anatómiának is van egy olyan része, hogy bizonyos dolgokban annyi a logika, mint a telefonkönyvben, és betanulni is így kell őket. Én mindig azt csináltam (verseknél is anno meg most is), hogy mindig próbálok valami minimális logikát keresni mindenben, ami segít összekötni a részegységeket. Az esetek 85%-ban felfedezhetsz/alkothatsz magadnak ilyet, ha nagyon figyelsz:)
2012. okt. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!