Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hülyeség?...

Szerintetek ez hülyeség? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hello.Középsulis vagyok.És új tanáraim vannak meg új suli.És hát mindegyiket szeretem és az egyik szintén nagyon rendes velem,segít néha (kicsit)a tantárgyában is .És eszembe jutott hogy szerintetek haverkodhatnék vele kicsit?Eddig magától kezdeményezte a beszélgetést,és meg is érintgetett és amúgy vicces és rendes.De közbe eszembe jut hogy a tanárom és talán nem lenne ez jó és talán nem is érdeklem túlzottan.

Én lány vagyok ő meg férfitanár,de félre ne értsétek mert csak beszélgetésekre gondoltam,ilyen jó viszony-szerűre,nem több mint amit lehet.De nem is az a barátság.Nem tudom,lehet hülyeség,de tényleg rendes és vannak ugyan barátaim,de..mégis szívesen kerülnék közelebb hozzá.


tanárként mit szólnátok?Lehet nem jó ötlet,csak nagy hatással van rám,és ez most így beugrott,amúgy inkább ő kezdte,és azóta jön rám valami ilyen.Egyik tanár sincs rám ekkora hatással.Nem tudom miért.Elnézést ha túl hosszú.


2012. okt. 3. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Mind a te, mind az ő szempontjából. Nálunk nem egy tanár ment el mert kavart diákkal. Azt hogy az illető diák utána elment a suliból, mert nem mert senkinek se a szemébe nézni már nem is kérdés.
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy ő pasi,nem akarok kavarni vele,Komolyan.Csak néha beszélgetni,ilyen barátságszerűt.De,nem tudom megfogalmazni.De nem kavarás,nem szerelem,semmi ilyesmi.Hogy az ő fejébe mi van esetleg azt ő tudja de részemről nem tisztességtelen. de köszi a választ :)
2012. okt. 3. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
sztem nem para, ha nem lesz semmi komolyabb
2012. okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mi szoktunk "haverkodni" (beszélni szünetekben, esetleg fb-on) tanárokkal. konkrétan kettővel, mert ez a kettő fiatalabb (26-28). Szerintem ez még oké, pl akik érettségiztek és néha bejönnek a suliba ők már tegezik is őket. Ha nem tévedek el is utaztak már együtt (mind fiúk, és a férfitanárral) érettségi után.
2012. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!