Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdasági informatikusnak...

Gazdasági informatikusnak vagy programozó matematikusnak érdemesebb menni? Melyiknek van több állás lehetősége? Illetve melyik keres többet?

Figyelt kérdés
Gazdasági szakirányban tanultam eddig, matekban kiemelkedő vagyok és az infóhoz is értek, szóval mind a két szakma érdekel, de nem tudom melyik lenne a jobb.
2012. okt. 7. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Programtervező informatikus a programozó matematikus jelenlegi neve , ezeket a szakokat egyébként Szegeden vagy Miskolcon javaslom. Mérlegelned ebből kell:

Az alap informatikai törzsanyagon kívül ami az anyag 60-70%-a mi érdekel jobban: közgazdaságtan vagy alkalmazott matematika-programozás elméleti dolgok. Mindkettővel jól el lehet helyezkedni nem az számít hogy milyen papírod van hanem hogy mihez értesz , az állásinterjún csak azt nézik meg , hogy van-e felsőfokú infó végzettséged a többi már rajtad múlik.

2012. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!