Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyit lehet keresni Delphi...

Mennyit lehet keresni Delphi programozóként?

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Delphi? fuuu.

Hát manapság nem annyira keresett, ha esetleg fel is vesznek akkor se túl jövedelmező. Persze ez a tudásod fügvényében változhat ( nálad inkább csökken ).

2012. febr. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értek a delphihez, szóval jó hogy csökken, 0 tudásra semmit sem adnak, azért tettem fel a kérdést hogy megéri-e tanulni vagy sem. Köszöntem a választ
2012. febr. 4. 20:10
 3/9 _Jessy_ ***** válasza:
Ahhoz, hogy ismerkedj a programozással, elég. Viszont nem egy keresett nyelv, szóval hosszútávon valószínűleg nem éri meg.
2012. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Elég, ha Delphiben vagy akár Pascalban, vagy bármilyen nyelvben megtanulod a programozás alapjait, kialakul a saját gondolatmeneted egy-egy feladat megoldására és onnantól kezdve Te bármilyen nyelveben képes leszel programozni, ha megtanulod az adott nyelv sajátosságait/szintaktikáit.
2012. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 iostream ***** válasza:
Utolsó: egy adott nyelv viszont igen-igen nagy is lehet. Márhogy iszonyatosan nagy, pl a Java standard könyvtára kegyetlenül nagy, C++-hoz ha valamit akarsz kezdeni a hello worldon túl akkor bele kell merülni legalább egy külső könyvtárba stb. Szóval nem tudom, honnan jött ez a hülyeség itt gyakorikérdéseken, hogy a nyelveket csak úgy lehet váltogatni, mint az alsógatyát, de baromság. Ha már ruhákról van szó akkor inkább a szűk búvárruhához tudnám hasonlítani.
2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Delphi egy kifutó technológia. Korábban jóval nagyobb területe volt, viszont a .NET és a hozzá kapcsolódó programnyelvek felpörgése már régóta folyamatosan szorítja ki a piacról. Komolyan szerintem semmiképp nem érdemes vele foglalkozni. Nézz körül álláshirdetéseknél, a Delphi programozót keresők száma nagyon kevés. Az angol CwJobs (www.cwjobs.co.uk) oldalon keresve pl. 29 delphis állást találsz, míg a java-ra rákeresve több, mint 1600-at, c#-ot nézve 1800-at böngészhetsz, ez hatalmas különbség.
2012. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Delphiben én programoztam valamikor 1998 körül, azóta egyre kevesebben használják. Vagyis ha találsz is Delphi programozó munkát, akkor elvárják hogy van legalább 20 év tapasztalatod :)


Inkább a COBOL-ba vágjál bele, úgy hallom kezd visszatérni a pokolból és írtó sokat fizetnek azoknak akik tudnak benne programozni.

2013. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5: akármekkora egy programozási nyelv, a google pillanatok alatt megadja a megoldást a problémára, ha tudod, hogy mit kell keresned. A programozói agy kell a programozáshoz, nem a programozási nyelvek ismerete. Az csak gyorsítja a munkát.
2013. okt. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 iostream ***** válasza:
És ahhoz, hogy dolgozz, gyorsan kell programozni. Nem lehet egész nap szerencsétlenkedni. Tehát a nyelvek nem cserélgethetőek csak úgy, észrevétlenül.
2013. okt. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!