Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Attól még hogy nem vagyok...

Attól még hogy nem vagyok reál-beállítottságú, attól még lehetek jobb fizikából?

Figyelt kérdés

Ha igen,hogyan?Most vagyok kilencedikes.Tavaly ötös voltam,előtte négyes.De szeretnék jobb lenni,vagyis jobban érteni ezt az egész tantárgyat.Lehetséges,vagy már felejtsem is el ha nem vagyok reálos?


Nemsokára írunk,és nagyon szeretném ha jól sikerülne.Első órákon jobban értettem,utána meg mikor hogy.Mikor írásbeli házi volt azokat megcsináltam.Ismételgetést hanyagoltam csak ma néztem kicsit át,és csináltam itthon egyedül pár feladatot,amit suliba már csináltunk,viszont a megoldása nekem nincs meg szóval nem tudom jó_e.Az ér valamit egyáltalán ha itthon próbálom tanulni pluszba?


Bocs ha hosszú.Előre Köszi.U.i.:valami netes oldalt tudtok ahol érdemes lehet tanulni,csinálni egyedül fizikát?esetleg könyv?Nem akarok fizikus lenni,csak szeretnék jobb lenni.


2012. okt. 7. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem vagy "reálos"??? 4-5-ös vagy fizikából, azért biztos nem vagy segghülye belőle.


De ja, sose árt ha otthon gyakorolsz.

2012. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!