Van kedvenc tanárotok?

Figyelt kérdés
Miért szereted? Mit tanít? Milyen a kapcsolatod vele? Van valamilyen beceneve, amit rá agatatok?

2012. okt. 8. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem összességébe véve nagyon jó tanáraim vannak.Pont nem azok akiknek a beceneveket adták,hanem mások.Szeretem az angoltanárom,a franciatanárom(felnézek rájuk a tudásuk miatt) és a töritanáromat is,ugyanebből az okból,illetve a töri az egyik kedvencem szóval van közös témánk és amúgy is nagyon rendes.


A fizikatanáromat is szeretem,nem inkább a tudása miatt(de persze biztos van neki)hanem inkább mert szerintem jól magyaráz és velem mindig kedves és segítőkész.És szeretek vele beszélgetni:)


Szóval kb.ennyi.Ja,és a kémiatanáromba még azt szeretem hogy jól magyaráz.


Nincs kedvencem,de összeadva ennyi.Remélem hasznos volt a válaszom :)

2012. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ.:)
2012. okt. 8. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a tanár, akit az egész iskola utál, mert szigorú. Én azért bírom. Amúgy töritanár.
2012. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok olyan tanárt kedvelek akit az egész suli utál..kémia/matek tanárnő ennyi a különbség.:D
2012. okt. 22. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen van, kettő is :)


Az egyik földrajzot tanít nekünk. Nagyon jó fej, mindig poénkodik velünk -de egyáltalán nem bántóan- és hatalmas tudása van, amit tisztelek is benne. A becenevét nem tudom, hogy a suliban kapta vagy hozta -e már magával, de mindenki (saját magát is beleértve) Fareknak hívja.


A másik pedig a matektanárom. Régen utáltam a matekot, meg is buktam belőle 10. év végén. Sikeresen vettem a pótvizsgát és hála istennek lekerültem egy másik csoportba. Itt viszont szárnyalok. Végre megértek mindent, úgy tanít a tanárnő, hogy mindent megértek. Nem gyomorgörccsel megyek be matekra, hanem tök jókedvvel. A tanárnőt nagyon szeretem, mindig olyan cuki, mindenkihez van egy-két kedves szava és érzem, hogy bízik bennem. Hogy nem vagyok elkönyvelve egy tök hülye gyereknek. Ez iszonyatosan inspiráló.


Dióhéjban, matek és földrajzórákra járni maga a felüdülés, én mindig jókedvűen és okosabban jövök ki a tanteremből.

2012. nov. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kedvenc tanárom a földrajz tanár, Zita néni. Sokat mosolyog és gyakran a vállamra teszi a kezét, mikor a padban ülök. Néha fölém is szokott hajolni. Érzem a mellei nyomását a fejem mellett. Gyakran kacérkodik velem és egy másik osztálytársammal, Balázszsal. Már kétszer voltam bent a szertárában is. Akkor szokott behívni, amikor a másik tanár nincs ott. Múltkor megengedte, hogy megfogjam a cicijét. Közben mosolygott rám. Hihetetlen élmény volt. Legugolt és elkezdte kigombolni a nadrágomat. Felnézett rám és mosolygott. Azt mondta nagy van nekem. Azt hiszem szerelmes lettem, ahogy láttam az ajkai zúgolódását. A hajába markoltam felsóhajtottam. Azt mondta mennem kell, találkozunk az órán. Miután kimentem a szertárból még mindig a boldogság mámorát éreztem a szivem alatt. Elmentem a menzára, majd haza.


Zita tanárnő fénylő szemei minden nap megkísértenek azóta is.

2018. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!