Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki az érettség...

Van itt olyan, aki az érettségin ötösre hajt most vagy akinek sikerült teljesen ötös érettségit összehoznia eddig?

Figyelt kérdés
Azoktól, akik már összehozták, valami tippek? Mindenből ötöst akarok szerezni. Külön matek tanárhoz járok, minden nap ötre érek haza a suliból, mert az összes előkészítőre járok, hétvégén csak tanulok, viszont a jegyeimen nem látszik a rengeteg energia, sok a négyes. Valaki tud valamit, amivel fejleszthetném magam? És azok, akik most hajtanak a teljes ötösre, bíztassuk egymást!
2012. okt. 14. 08:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Az érettségi egy vicc, középfokon magyarból, töriből,a ngolból és franciából röhögve leraktam az ötöst, főleg hogy a 3 órás törit kevesebb, mint 1,5 óra után otthagytam, hogy ez uncsi, szóbelin tali. Emelt matek meg nehézkes, de az is meglett ötösre. És nem hajtottam szénné magam egyáltalán.
2012. okt. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!