Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » HOGY TANULJAK? Segítséget...

HOGY TANULJAK? Segítséget szeretnék

Figyelt kérdés
Soha életembe nem tanultam, és most kellene megtanulni 20 tételt holnapra, egész hétvégén volt rá de már tegnap délelőtt óta csak nézem és nem marad meg a fejemben, olyan mintha matek számokat néznék.. mindig ez van ha olyasvalamit kell megtanulnom ami nem érdekel.. nincs valami gyors, hatékony módszeretek??
2012. okt. 14. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Tananyagtól függ. Ha töriről van szó akkor próbáld el elképzelni ami le van irva mit egy filmet és akkor úgy nagyon egyszerű.Ha ,magyarol van szó akkor már a költő nevéből tudsz következtetni a családi életére meg ilyesmi, sajnos itt a verselemzést is be kell tanulni. Angol: ezzel nekem voltak bajaim mivel mivel ezeket nem értem ezt csak magolni lehet. AMUGY ÉN IS MOST MEGYEK MATEK előrehozotra szal drukkolj XD
2012. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!