Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ezért kaphatok valamilyen...

Ezért kaphatok valamilyen beírást? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vettem részt az ünnepi felvonuláson...és ez érdekelne engem, ezért mit lehet kapni?(elszöktem)ezért megbüntethet ofő, vagy igazgató?

2012. okt. 19. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem leszíd:)
2012. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, ja de persze, kaphatsz:S, de nem hinném:)
2012. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ja, és 4 másik ember társaságában...
2012. okt. 19. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is szöktem már ünnepélyről. :)

Kaptam osztályfőnökit, de hogy melyik fokozatot, arra már nem emlékszem, sok kis hülyeségem volt. Sose lett belőle bajom az ofő bánatára, mert egyszer konkrétan rákérdezett, megvert-e anyukám vagy valami. Nem, meg kellett volna? ,,Hát, legalább..." Mintha lelépni egy tanítási időn kívül szervezett ünnepélyről olyan nagy dolog lenne.

2012. okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de ott voltam rajta(egy ideig és látott is)vmilyen felvonulás volt a végén, és ott arra már nem maradtam
2012. okt. 19. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
és ha kapsz vmit akk mi van? semmi. nem ez fogja meghatározni a jövődet. tanulj jól, legyen jó az érettségid, ha akarsz akk menj egyetemre. ennyi. semmi bajod nem fog belőle származni.
2012. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sz*rd le,pl az én osztályfőnököm az ilyeneket észre sem veszi, főleg mert 37 az osztálylétszám...
2012. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!