Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem a tanár? Mi...

Miért ilyen velem a tanár? Mi lehet a baja? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan végzős leszek a gimnáziumban, és eddig még egy tanár sem viselkedett velem így. Mindegyik kedvel, megbecsül és okosnak tart. (Elég jó tanuló vagyok, soha nem beszélek vissza, tisztelettudó vagyok, órákon is figyelek, sok versenyre járok, stb....) Szóval eddig még nem tapasztaltam itt ilyet, pedig már jó pár éve járok ebbe a suliba.

Viszont nemrég kapott az osztályunk egy új tanárt (fizika szakos) és az igaz, hogy nem vagyok a legjobb az ő tantárgyából, sőt, de azért annyira h*lye sem vagyok belőle. Eddig senkinek nem okozott problémát, mert becsülték, amikből meg jó vagyok és jó versenyeredményeket szerzek (pl. biológia, angol, földrajz). Ez a tanár viszont egy az egybe rám szállt (úgy érzem), mindig van valami kis beszólása vagy megjegyezni valója. Elsősorban azóta, amióta egyszer kérdezett órán, és nem tudtam rendesen válaszolni, mert rosszul voltam és nem tudtam figyelni. És nem is hitte el nekem! Mindenkivel bunkó, de velem különösen. Valamiért kiszúrt magának, vagy nem tudom.

Szerintetek mi lehet a baja velem? Tényleg nem adtam SEMMI okot arra, hogy "p@rasztoskodjon", mégis azt teszi. Esetleg az a baja, hogy nem vagyok jó fizikából? (Mert eddig tényleg megértette mindenki, hogy van amiből rossz vagyok, de tisztelték, amiből meg a legjobbak között vagyok.) Most ő akkor miért ilyen? Annyira idegesít már, főleg az, hogy nem tudom, mi lehet a problémája velem!

Szerintetek mit csináljak? ÉS ti mit gondoltok, mi a gondja?

Kérlek, csak normális válaszokat adjatok!Köszi

Bocsi, hogy ilyen hosszúra sikerült, de azért köszönöm, ha végig olvastátok!



2012. okt. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg tőle négyszemközt.

A válaszától függően beszélj az osztályfőnökkel is...

2012. okt. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá, megkérdezed mi baja veled, miért kell bunkóskodni ahelyett, hogy megmondaná értelmes felnőtt ember módjára.
2012. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem a töri tanárral volt úgy,h egyszer 1est kaptam aztán minden órán vagy feleltem vagy kérdéseket intézett felém, szal úgy tűnt,h szívózik, de sulin kívül meg jól elbeszélgettünk meg kedves is volt :D


sztem a te esetedben a tanárnak vagy televan a töke az egésszel, problémái vannak és azért ilyen mindenkivel, veled meg azért kivételezik rossz értelemben, mert vagy úgyvan vele h ha mindenből jó vagy akk kicsit megfingat vagy csak kíváncsi rá h tényleg jó vagy-e mindenből

2012. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindenkinek ment a "zöld kéz". Ha megint beszól valamit, tényleg meg fogom kérdezni négyszemközt, hogy mi van. És akkor talán elmondja az igazat (vagy majd védekezik valamivel, ki tudja).

Utolsó, lehet, hogy igazad van! Köszönöm az ötleteket! :)

2012. okt. 21. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívózott a tanár? Beszétél már vele?
2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődést! Most szünet volt, úgyhogy nem is nagyon tudott volna szívózni, bár egyszer összefutottunk a városban (gondolhatjátok, mennyire örültem neki) és mosolyogva köszönt! Mintha nem is ő lenne. Szóval most így tényleg nem tudom, mi lehet. Talán csak az iskolában viselkedik így, fogalmam sincs. De ha megint fog csesztetni, ettől függetlenül beszélek majd vele.
2012. nov. 3. 18:25
 7/7 anonim válasza:
Nekem dettó ugyanez van, csak más tanárral, kétszínű, és már a jegyeim hatására is szívat!
2013. ápr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!