Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsgázhatok még KRESZ-ből?

Vizsgázhatok még KRESZ-ből?

Figyelt kérdés
Hogyha május végén kellett volna a tanfolyamommal mennem vizsgázni, de tudtam, hogy az időpont nekem nem jó, ezt jeleztem is, mire azt mondták, hogy természetesen mehetek máskor, de sajnos én azóta nem jutottam el, attól még mehetek minden következmény nélkül bármikor vizsgázni? És meddig? Köszönöm a válaszokat!

2012. okt. 22. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze!Ha voltál oktatáson akkor bármikor mehetsz.

Csak menj vissza abba az autosiskolába ahol voltál kresszen,mert úgy tudom ők jelentenek le vizsgára.

2012. okt. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:) Sikeresen megnyugtattál, hálám örökké üldözni fog!:)
2012. okt. 22. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Még ezt találtam,remélem segít.


Ki mehet KRESZ vizsgára?


Elméleti vizsgatárgyakból vizsgára bocsátható, aki:

- A tanfolyam elméleti részét igazoltan elvégezte, vagy az alól felmentették;

- megfelel a külön jogszabályban meghatározott közlekedésbiztonsági és egészségi alkalmassági feltételeknek;

- legalább 8 ált. iskolai végzettséggel rendelkezik;

- a 17 éves kornál legfeljebb 3 hónappal fiatalabb;

- a Jelentkezési és Vizsgalapot az előírásoknak megfelelően kitöltötte (a vastagon keretezett rész ill. a Nyilatkozat), és ahhoz mellékelte a következőket:

- 1 db 35x45 mm méretű igazolványkép- gjmű. vezetői egészségi alkalmassági igazolás;

- befizette az elméleti tandíjat az Autósiskola számlájára.;

- 4900 Ft vizsgadíjat a Fővárosi Közlekedési Felügyelet számlájára. (Ez a KRESZ vizsga díja.)

2012. okt. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!