Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ ilyenkor...

Munkaügyi központ ilyenkor szokott valamilyen tanfolyamot indítani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 24. 14:19
 1/5 Zeu ***** válasza:
Debrecenben október második felében indulnak tanfolyamok, amiben biztos vagyok annak múlthéten volt a felvételije, de lehet van még néhány ami később indul.
2012. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen én is most kezdek, szintén Debrecenben és a munkaügyiben ma is volt kirakva aktuális tanfolyamlista, szal menj be a munkaügyibe, ott ki van rakva, ha van olyan tanfolyam, amire épp lehet jelentkezni.
2012. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Holnap megkeresem a Munkaügyi Központot a kérdésemmel, hátha el tudok végezni egy tanfolyamot.
2012. okt. 24. 22:08
 4/5 vaszily katalin válasza:
SZIASZTOK,na itt érden ,bocs ha nem hejesen irok nem ez a lényeg.szoval izgatot letem ere a kérdésre ,itt érden pl én munkanélkülin voltam probálkoztam munkaügyis tamfolyamra 2ével ezelöt is.de már beleuntam.szoval,.felletem rá háborodva mert csak szociálisa szorultság véget lehetet bekerülni ,ja jol tudom.ha nem volt meg a nyolc általánosod,azaz ha ...... nem vagy az semi eséjem nem volt rá.kisebségihez nem tartozom akor esélyem sincs.de én azért akartam a tanfolyamot hogy ne itthon baszam a rezet,s végre szorgalmas munka erö legyek.
2012. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 vaszily katalin válasza:
bocs a csunya beszédér.
2012. okt. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!