Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes-e még informatikát...

Lacipapa kérdése:

Érdemes-e még informatikát tanulni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert ki akarok törni a nyomorból amiben jelenleg közalkalmazottként vagyok. Fősulira nincs pénzem, a webprogramozást viszont egyénileg is meg tudnám tanulni pár év alatt. Most az infósok iránt nagy a kereslet, de 2-3 év múlva nem lesz-e ez a szakma is telített?
2010. dec. 14. 13:07
 1/4 anonim válasza:
79%
Jelenleg tényleg nagy a kereslet az programozók iránt, és most még csak a webprogramozásból is valamilyen szinten meg lehet élni, de szerintem hosszabb távon csak a nagyobb tudással rendelkező, tehetséges programozók tudnak majd megmaradni a szakmában, bár ez azért nem 2-3 év múlva lesz.
2010. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már most telített, és csak azok tudnak kitörni, akik adott területen kivételesen jók.

Ne azért tanulj valamit, hogy kitörj, hanem azért, mert tényleg érdekel, és van hozzá tehetséged. Ha valamihez nincs, feleslegesen tanulod. Egy cukrász is lehet mester, és ezáltal kereshet nagyon jól, ha van érzéke hozzá.

2010. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha folyamatosan frissen tartod a tudásodat a legújabb dolgokkal, és esetleg valami speciális területen vannak ismereteid, akkor azzal jól el lehet lenni.


De ha csak megtanulod a html-t, php-t, esetleg java-t, az még nem garancia semmire, mert ilyen szakemberekkel Dunát lehet rekeszteni.

2010. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
választ kaptam a kérdéseimre. mindenkinek köszönöm!
2010. dec. 14. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!