Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik minor szak lenne jobb?

Melyik minor szak lenne jobb?

Figyelt kérdés
Matematikához, kémia vagy fizika?
2012. okt. 27. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fizika,közelebb áll a matekhoz mint a kémia.A kémiához a biológia áll közel.
2012. okt. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

tényleg ez a kettő a legjobb, esetleg informatika. ott is sok gyakorlati alkalmazása van a mateknak. főleg a gráfelméletnek, valszámnak meg a számelméletnek.

én mondjuk matek-kémiás vagyok. ide is kell lineáris algebra elméleti kémián, differenciálegyenletek fizkémen, geometria általános és szervetlenen, statisztika és valszám analitikán, analízis meg több helyen is.

az meg tévhit, hogy kémiához kell biosz. ez csak fordítva van így. bioszhoz kell kémia.

2012. okt. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!