Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy szimpati...

Honnan tudhatom, hogy szimpatikus vagyok-e egy tanár számára vagy sem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 1. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

nem mindegy, hogy bukásra állsz nála, úgy, hogy minden dolgozatod hibátlan, vagy kitűnőre...

Van egy tanárom, egyszer nem tanultam, pont felszólított, (jelzem olyan tantárgyból, amit életem végéig megutáltatott velem... pedig általánosban még nem volt bajom vele) kérdezett kettőt, tudom, hogy hülyeséget válaszoltam, leültetett, bekerült az egyes a naplóba. az idén első dolgozatban 1pont kellett volna a 4eshez, az első feladatot nem pontozta le. megvártam, míg kiosztja a dolgozatokat, odamentem hozzá, és megkérdezte, hogy most írtam-e be. na nálam ott szakadt el a cérna. Ő is utál, én is utálom, és megint 3mas leszek belőle... T.T

2012. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

javítanám magamat:

Az első feladatom 3 pontos lett volna, és hibátlan. Ha kijavította volna, megvan a 4es.

2012. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!