Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elsősegély vizsgánál vannak...

Elsősegély vizsgánál vannak még tételek vagy a vizsgabiztos maga szabja meg hogy mit kérdez?

Figyelt kérdés

Esetleg Szegeden vizsgázott valaki közelmúltban? Most készülök menni vizsgázni még nyáron és kicsit parázok, könyvet átolvastam 2 szer úgy érzem tudom de akkor is.

Na meg persze a fő kérdés hogy nekem kell tételt húzni vagy kérdést vagy csak simán a vizsgabiztos kérdez amit akar?

Köszi válaszokat!


2009. aug. 12. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm ez autossulitól si függ, mert az én városomban van 5 és van ahol, ( pl. nálam) nem a gyerek ment vizsgázni, hanem odahívták vizsgáztatókat.Így pedig lehet, hogy más embert kap , mint másik suli.


Amúgy hogy a fő kérdésre válaszoljak, nekem húzni kelett, meg a két alapfeladat.


Stabil oldalfekvést elrontottam, ráj9ötttem, visszahuztam csaj kezét és mondtam, hogy jhaa nem ugy kellett volna....

NEm szóltak semmit.


Atól is függhet milyen ekdve van a vizsgaelnöknek.

2009. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én pont egy éve vizsgáztam...és akkor 100% hogy volt tételsor... és sztem most is van.

a vizsga abból állt hogy lélegeztetni kellett azt a babát meg egy stabil oldalfekvést csinálni.

aztán húztál egy lapot... volt rajta A és B tétel. mind a kettőt el kellett mondani. az A az elméleti (könnyebb) kérdés a B pedig ilyen gyakorlati (pl kötözések, és ott részletesen el kell mondani, h mit hogy csinálnál) de hallottam már olyat is hogy csak az egyiket kérték.

vizsgabiztostól függ. nálam tök rendesek voltak, nem kötöttek igazán bele semmibe...

Sok sikert :)

2009. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!