Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Puskázási ötletek? (dolgozatho...

Puskázási ötletek? (dolgozathoz, írásbeli felelethez)

Figyelt kérdés
Olyant kérnék, amin még nem buktatok le!

2012. nov. 7. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
a combom közé raktam egy papírt amire rávolt írva minden, és csak szimplán természetesen lefelé néztem...úgyse nézi meg mivel lány vagyok...;) Meg egyes tanároknál azt is ellehet játszani hogy amikor elfordul, a puskádat a dolgozat papír alá rakod és egyszerűen csak picit kiemeled. biztos a siker ;)
2012. nov. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2. Nak kösz, első: nem tanulási módszert kértem
2012. nov. 8. 15:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja de olyan gyökerek hogy valaki segítséget kér erre: tanulj. ez puskázás?

1.Ha fém tolltartód van: ragassz bele egy órarendet és vágj bele minél nagyobbat, rakd alá a puskát és ha jön a tanár mond azt hogy kifogyott a tollad.


2.Olcsó, Tesco-s tollakat kell venni (akciókban 100ftért kapsz vagy 10 darabot), melyek felületébe körzővel kell belekarcolni a tudnivalókat.

Karcolás helyett alkoholos filccet is használhatunk, viszont annak nagyon vékonynak (0,5) célszerű lennie.

Előnye: Csak fény felé fordítva lehet elolvasni, bizonyos szögben. Körzős karc esetén biztonságos módszer.

Hátránya: Egy-egy tollra kevés infó fér rá.

Alkalmazás: Kiegészítő módszernek kiválóan alkalmas

Tipp: Több toll is lehet nálad, mindegyiken más tétel vagy infók, és azt veszed elő amelyik kell.

Az 5letes reklámtoll

Bizonyára találkoztál már reklámajándékként osztogatott tollakkal, aminek az oldalán kis "ablak" van. Ezen tollak némi átalakítással puskázásra is alkalmasak, ha a bennük lévő feliratot lereszeljük, s azt egy megfelelő tartalommal ellátott papírral lefedjük. A toll gombja, minden kattintással fordít egyet a tollbetéten, így a papír is körbeforoghat.

Előnye: Kevésbé ismert, biztonságos, az eszköz sok helyen alkalmazható

Hátránya: Kevés anyag fér el rajta, némi gyakorlást igényel, a kivitelezés pontos munkát feltételez.

3.Az első, és legegyszerűbb puska, ha felírjuk a padra. A módszer sikeressége nagyban függ a pad színétől, felületétől, az íróeszköz fajtájától, a pad és az írás közötti adhéziós erőtől (magyarul: milyen könnyen kopik le vagy mosódik el) és a fényhatásoktól. Ha jól csináljuk, akkor csak abból a szögből olvasható el, ahol ülünk, és egy gyors mozdulattal letörölhető (persze csak szándékosan, nem véletlenül).

Továbbfejlesztett változatai:

- Oszlopra, falra, padlóra, ablakra, táblára, elöl ülő padtársa (bátrabbak tanár hátára is) írt puskák. Határt csak a fantázia és az eszközök szabnak.

Előnye: Ha fix padban ülsz, alkalmazása néha jól jön..

Mint rögtönzött puska jó alternatíva

Hátránya: Általánosan elterjedt, ismert puskázási módszer,

Helyhez kötött, nem mindenhol kivitelezhető,

Alkalmazás: No comment

Tipp: Úgy írjuk fel hogy a dolgozathoz használt papír rajta legyen. Kicsit elmozdítjuk és a puska látszik, ha jön a tanár, letakarjuk a lappal.

2012. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefon, mobilnet. Manapság éljük a puskázás fénykorát. Számomra érdektelen tárgyakból amikből nem tanulok semmit is megvagyok 3-4.
2012. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖSZ MINDENKINEK!!!!! ment a zöld pacsi :D kivéve elsőnek
2012. nov. 8. 18:23
 6/8 anonim válasza:
100%

légy kreatív!

Én latin tz- nél csináltam ezt meg:

a földrajzatlaszomba beletettem a puskát ( ezt bármilyen keményfedős könyvel meg lehet csinálni)

aztá a puskát hozzáerősítettem a könyv belső borítójáhot egy befőttesgumival úgy hogy mindig a helyén maradjon

utána a puskához hozzáerősítettem egy damil, ktámasztottam a könyvet úgy hogy ne legyen feltűnő és leraktam egy padra jó messzire

a dolgozat amiből egy szót sem tanultam 4- es lett

előnye: sok információ ráfér és lehet nagy betűkkel írni, és valószínüleg a tanárok ilyenre még csak gondlolni sem fognak

hátránya: a befőttes gumi és a damil könnyen elszakadhat, és akkor oda az egész, szóval mindig legyen B terved. viszonylag gyorsan elkészíthető de figyelni kell a pontosságra és arra hogy a gumi mindig visszarántsa a puskát

remélem tudtam segíteni, és legyél kreatív!

2012. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Én válaszom mért nem volt hasznos? :D 64%-os vagyok...:D Feltételezem pasi vagy, azért nem tetszett az ötlet..xdd
2012. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap jutott eszembe egy tok jo puskazos otlet,amit inkabb lanyoknak ajanlanak:D Rakj a kezedre ket vastagabb hajgumit,és keszits sok kis cetlit,es azokra ird a puskakat,majd rakd a hajgumik ala. Ha kiosztottak a lapot,amire irod a dolgozatot,csusztasd a lap ala,es huzogasd ki ha nem nez a tanar. En kozvetlenul a tanarral szemben ultem,es nem vette eszre. ><
2012. nov. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!