Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pótvizsgáztál már ugy, hogy...

Pótvizsgáztál már ugy, hogy semmit nem tanultál, és mégis sikereült? Van esély arra, hogy 2 tantárgybol is sikerül a potvizsgám, ugy, hogy alig tanulok rá? Meg tudnál tanulni kb 300 oldalt 9nap alatt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 15:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én 2 évvel ezelőtt pótvizsgáztam matekból :D

egész nyáron tanultam. heti 2x jártam tanárhoz. amikor a pótvizsgára került a sor mindent elfelejtettem. pedig nem is izgultam. 10percig néztem a feladatokat és egyiket se tudtam megcsinálni. irtam hülyeségeket össze-vissza :S szinte üresen adtam be a lapot. amikor elkezdték javitani a feladatokat, nah akkor kezdtem el izgulni. tudtam h nem fog sikerülni. és láss csodát, átmentem 2essel éppen hogy xDD

2009. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
nem még nem pótvizsgáztam, mivel 5ös tanuló vagyok... háát szerintem előbb kellett volna gondolnod arra, hogy tanulni kéne. 2 tantárgyból meg pláne nehéz lesz... de persze megpróbálhatod, végülis ez a te érdeked. Vagy tovább mész, vagy maradsz egy évet. Ez csak rajtad múlik. És milyen tantárgy egyáltalán? Az se mind1. Ha ilyen magolós, akkor nem olyan nehéz de ha érteni kell a dolgot (pl. matek) akkor nehezebb dolgod lesz. Mindenképpen kezdj el tanulni szerintem, ha nincs erőd mind a 300 oldalt megtanulnod akkor a lényeget tanuld meg, és próbálj meg visszaemlékezni, hogy a témazárókba pl. mit kérdeztek, stb. hát remélem sikerülni fog bár elég nehéz lesz. Próbálj meg ne izgulni és tanulni! Gndolj bele, ha most ezt a 9 napot tanulással töltöd, akkor talán van esélyed arra, hogy átmész. De ha nem, akkor még +1 évet kell tanulod. Ja és az se mind1, hogy hgy buktál meg. Tehát, hogy szín 1-es, vagy azért volt ott egy kicsit jobb is... de egy a lényeg: Próbáld meg, és tanulj!
2009. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Hülye vagy. Ha év végén megbuktál, mert sz@rtál a tanulásra, akkor miből gondolod, hogy most majd tudni fogod? 9 nap alatt akarod megtanulni, amit 9 hónap alatt kellett volna?! Remélem évet kell ismételned...
2009. aug. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Talán, ha évközben valamicskét tanultál. Mindenesetre most nagyon hajts rá, mert elég sok múlhat ezen. Max. abban reménykedhetsz, hogy jót húzol és a tanár rendes lesz. Azért fel a fejjel. És sok sikert! (Szorgalmasan tanulj legalább ebben a 9 napban!!!)
2009. aug. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Most h így lehurrogtjátok a gyereket, el kell h keserítselek titeket mert én is b*sztam tanulni volt jobb dolgom is, és mégis sikerült kémiából megszerezni a 2esem. Kémiából meg át engedtek. 300 oldalt nemkell csak a lényegesebb dolgokat, ha már az 1ik tantárgy megy, akk nézz bele a másikba is h azért mégse üres fejjel menj el, azt majd lesz vhogy. Sok sikert.
2009. aug. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Simán meg lehet csinálni, ha innentől kezdve leteszed a s.gged, és se ki be se. én 2 hét múlva szigorlatozom, kb 1000 oldalból, szerinted??:)
2009. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Figyelj!


Szerintem ha vásárolsz egy raklap koffeines italt és reggeltől estig tanulsz (nem csak olvasgatod)ez idő alatt (persze azért meg megállsz pihenni is) akkor megtudod csinálni.


Egyébként milyen tantárgyakból húztak meg?


Sok sikert:


B.

2009. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szakmai tárgyakból,kereskedelmi áruismeret...
2009. aug. 15. 16:22
 9/10 anonim válasza:
Ha nem tanulsz bizti nem sikerül...mert akkor nem buktál volna meg...9nap alatt, ha tanulsz, és szerencséd van,pont azt kérdezik amit tudsz...ha nem..akkor...
2009. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sikerült legalább?
2010. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!