Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Továbbtanuláás! Mindenképpen...

Továbbtanuláás! Mindenképpen gimi.4,3 az átlagom. Tesim, matekom 3. Többi 4-5. Magyar irodalom és nyelvtanból ugyan 4-es vagyok, mégis ezt a két tantárgyat szeretem a legjobban. Iskolaajánlás? Többi lent.

Figyelt kérdés
Budapesten lakom. Szüleim szeretnék ha a némettel foglalkoznék jobban, mert ugyan dicsértetes 5-ös vagyok belőle, de magolom. A magyart viszont élvezem.:) Beadták a derekukat, de semmi tippem hova menjek.:( Osztályfőnököm a Corvin Mátyás Gimnázium -ot ajánlota, amiről szintén gőzöm sincs, hogy milyen. Ha ismeritek, arról is mondhatnátok 1-2 szót. Valamint iskola neveket, hogy hol tudnám kamatoztatni magyar iránti szeretetem.:) Előre is köszönöm szépen.:)
2012. szept. 7. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:
64%

Húh én majdnem a Corvinba mentem, de szóbelin rájöttem, hogy milyen szörnyű:D Szóval..ne. Meg amúgy egyáltalán nem fémösz, kb senki nem hallott róla, meg elég eldugott helyen is van:D

Tehát humán tagozatra akarsz menni? Reeeendben

Ajánlottak:

-nem biztos, hogy felvesznek ilyen eredményekkel, de egy próbát megér, mert nagyon elismert gimnázium: Berzsenyi Dániel Gimnázium

-a Csokonaiba semmiképpen se menj

-József Attila gimi


jaj mennem kell, de este folytatom:D fejből tudok minden infót az összes pesti sulirólXD

2012. szept. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm.:)
2012. szept. 8. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!