Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Teljesen elment a kedvem a...

Teljesen elment a kedvem a tanulástól, sorra hozom haza a rossz jegyeket. Írnátok valamit ami motiválna engem?

Figyelt kérdés
Például a történelem TZ-m is 3-as lett pedig az az egyik kedvenc tantárgyam csak nem tudom mi motiválhatna. :|

2012. nov. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
88%

Írnátok valamit ami motiválna engem?

Mivel szeretnél suli után foglalkozni? Ha nem tanulsz akkor nem sikerül. Ha meg nincs terved akkor meg az motiváljon, hogy ha nem tanulsz jól akkor csak a kukás kocsira állhatsz fel. Vagy még arra sem.

2012. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lala98 válasza:
88%
MINDENKÉPPEN nézd végig.Tudom,15 perc,de ez biztosra motivál. http://www.youtube.com/watch?v=iNn-VH5Lx58
2012. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, már láttam. Napok óta hallgatom! :D És tényleg nagyon jó!
2012. nov. 23. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!