Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kedves szomszédok amikor haza...

FeeroP kérdése:

Kedves szomszédok amikor haza jönnek Angliából a garázsunk előtti részt parkolónak használják. Mit lehet ilyenkor tenni? Mert úgy tűnik, hogy semmit.

Figyelt kérdés
Kedves szomszédok amikor haza jönnek Angliából a garázsunk előtti részt parkolónak használják. Szóltunk nekik, hogy ez minket zavar, de nem foglalkoznak vele. A garázst jelenleg nem használjuk, de hétvégén amikor jönnek hozzánk nem tudnak beállni a garázs elé. Az önkormányzatnál azt mondták, hogy közterület, így nem is keríthetjük el. Mit lehet tenni?

2012. ápr. 28. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem lehetne elé parkolni, és szólhattok a rendőrnek, arrébb is tolhatjátok akár.
2012. ápr. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
két három defekt és meggondolják.....
2012. ápr. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Elkeríteni valóban nem lehet, de valamit odarakhattok, ami megakadályozza, hogy oda parkoljanak. Például egy nagy farönköt, amibe virágot ültettek. Ha kérdezik: dekoráció. Viszont el tudjátok mozdítani, ha hozzátok jönnének.
2012. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es. Több okból nem jó megoldás. Először is nem az jönne le nekik, hogy ők a rosszak, hanem, hogy mi. Ráadásul az már bűncselekmény, és mi jöhetnénk ki rosszul belőle, és bizony olyan háború lehet belőle, ami biztos, hogy nekünk nem jó.
2012. ápr. 28. 15:03
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha a garázs előtti részre teszünk valamit, akkor beállnak a kapunk elé. A rendőr pedig nem tesz semmit, mert egy ismerősöm mesélt hasonló sztoriról. A rendőr a közterületesre mutogatott, hogy az ő dolga, a közterületes pedig a rendőrre. Senki nem csinált semmit.
2012. ápr. 28. 15:07
 6/11 anonim ***** válasza:

Fogod magad és beállsz a garázsod elé az autódal.

Ha meg nincs autód akkor minek hadakozol?

2012. ápr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Leírtam korábban. Először is, ha jönnek hozzám, akkor nem tudnak miattuk beállni. Másodszor én sem szoktam mások elé beállni, vagy megkérdezem, hogy lehet-e. Szóltam nekik, hogy legyenek szívesek elállni, mert jöttek hozzám, majd fél óra múlva elállunk. Előtte én nem foglalkoztam velük, de ez elég bunkó dolog.
2012. ápr. 28. 15:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Az volt a válaszuk, hogy majd fél óra múlva elállnak. Nem szoktak mindennap jönni hozzánk vendégek, de akkor joggal várhatnám el, hogy az én garázs bejárom elől álljon már el.
2012. ápr. 28. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sem értem a problémád. Ha jönnek hozzátok, majd beállnak a szomszéd kapuja elé! Elvégre az utca közterület. ;)
2012. ápr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudnának beállni a vendégeink, mert a szomszédok általában 3-4 autóval jönnek. Ha a dolog a következő kép működne, hogy:"ideállhatunk? Persze, de ha szólunk légyszíves álljatok el"- ha ez így lenne nem szólnánk. Nem célom a veszekedés, és nem szokásom a szemétkedés.
2012. ápr. 30. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!