Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolásoknak léteznek...

Középiskolásoknak léteznek ösztöndíjak?

Figyelt kérdés

11.es vagyok, gondolkozom külföldi egyetemen, de a szüleim nem tudnák ezt finanszírozni (sőt még magyar nem államilag támogatottat se). Viszont nem vagyunk szegények, szóval hátrányos helyzetűségből adódó ösztöndíj nem jöhet számításba.

Kitűnő tanuló vagyok, emelt biokémia tagozaton. Orvos szeretnék lenni. Létezik-e valami ösztöndíj akár a külföldi tanulás segítségére, akár a mostani helyzetre vagy magyar egyetemhez?


2012. nov. 24. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi ösztöndíjat nem tudsz összeszedni középsulisként hogy külföldre menj ki. Az a verzió miért nem jó hogy jól tanulsz és akkor itthon ingyen tanulsz orvosnak?
2012. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen ezt tervezem, de azért elgondolkoztam azon is, hogy milyen jó lenne külföldön tanulni.
2012. nov. 24. 12:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem ilyen nincs. Ha jó tanuló vagy akkor állami egyetemi szakra is felvesznek.
2012. nov. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként van ösztöndíj, de nem minden iskolában. Nálunk például a sulinak volt egy alapítványa aki kezelte az ösztöndíjakat.
2012. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!