Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Léteznek ösztöndíjak gimnazist...

Léteznek ösztöndíjak gimnazistáknak, középiskolásoknak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy félévet vagy akár csak 1-2 hónapot angol vagy német nyelvterületen tanulni, ottani iskolába járni. Most 10.-es vagyok. Sajnos anyagi helyzet miatt csak öszöndíjas dolgok érdekelnek, vagy legalbábis ahol valamit részben megtérítenek. Az EF-es külföldi tanulásról már sokat hallottam, olvastam de az rettenetesen drága:/

Köszönöm előre is ha valaki tud segíteni:)

/Annak a véleménye is érdekelne, aki már volt külföldön ennyi idősen nyelvet tanulni!/:)


2010. okt. 10. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés ember kapja meg, de akinek sikerül, annak már sínen van az élete:

[link]

2010. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
persze nálukn a szakmukik pénzt kapnak aztán véletlen egyszer otthagyta az egyik a lapját amire irt az órán erre látom le van irva gipsz helyett hogy gibsz...és ezek pénzt kapnak baz...g
2010. okt. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy csak olyanokat találok, hogy vagy olyan kapja aki nagyon szegény családban él, vagy olyan aki valami hihetetlen zseni és kutatásokat végez stb:D

am ez az evime egész jónak tűnik, köszönöm:)

2010. okt. 14. 20:26
 4/5 anonim válasza:
100%
erről nekem az a véleményem, hogy ha most vagy 10.es, és szeretnél továbbtanulni (persze Mo.-n) akkor már ne mennj külföldre 11-12 évfolyamból már nagyon nem éri meg kimaradni. bár ha neked bevállalható az évismétlés akkor hajrá:)
2010. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rotary klub is jelentős összeggel támogatja a kiutazást.. És ezzel még sokan is mennek..


Ha tudsz fogadni, és jó tanuló vagy, szinte nyert ügyed van.

2010. okt. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!