Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bio kémia terhesség = petérés?

Bio kémia terhesség = petérés?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja dolgozunk a 2. babán.

Októberben volt egy ilyen bio kémiainak nevezett"terhességem".

Ha ez létre tudott jönni,akor nagy bajom nem lehet,ugye?

Olvasgattam magas prolaktin szint problémákról itt, de úgy tudom,hogy akkor peteérés sincs.


2011. jan. 26. 13:19
 1/2 A kérdező kommentje:

Peteérést akartam írni bocsi.

Tudom nem vagytok orvosok, sem látnokok.:)

Csak a vélemyénetek érdekelne és a tapasztalatok!

Köszi

2011. jan. 26. 13:21
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem több terhességem is volt, spontán vetéléssel végződtek, tehát tesztek pozik voltak mégis megjött, doki kivizsgált nálam minden rendben volt, pé-és hormonok is, viszont a férjem spermája nem, baktériumfertőzése volt és ezért volt a vetélésem, antibiotikumot kapott rá és kész is, sok minden okozhat gondot, de először is egy nőgyógyis kivizsgálás, pé-figyelés, hormonok és apának eg y spermavizsgálat nem árt. Az első nekünk is összejött, a másodiknál voltak a gondok.
2011. jan. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!