Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék jobban megtanulni...

Hogy tudnék jobban megtanulni angolul filmek segítségével? Lentebb bővebben, pls olvasd el!

Figyelt kérdés

Hogy jobb:

- ha van egy angol szinkronú filmem, és aláteszek angol feliratot

- ha van egy angol szinkronú filmem és aláteszek magyar feliratot

-ha van egy magyar szinkronú filmem és aláteszek angol feliratot


Melyik a jobb? És lécci csak a kérdésre válaszoljatok! Köszi előre is!


2009. aug. 17. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Angol film--angol felirattal, majd angol film felírat nélkül..
2009. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az előttem szólónak, angol film angol felirattal(esetleg ha nem értesz valamit állítsd le, nézd meg szótárban), majd ugyan az a film felirat nélkül.
2009. aug. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én először az angol filmet megnézem magyar felirattal, így később, ha nem értem az angol feliratot, emlékszem, hogy mi is volt magyarul(rengeteg angol szót tanultam már meg így). Azután meg jöhet felirat nélkül is. :)
2009. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdésként legyen angol és magyar felirat egyszerre angol hang mellett, például a kmplayer nevű programot be lehet úgy állítani.
2009. aug. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!