Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 2013-ba bejuthatok még főiskol...

2013-ba bejuthatok még főiskolára emelt szintű érettségi nélkül? ( Gamf, gépészmérnöki kar )

Figyelt kérdés

Olvastam és hallottam ezt-azt ,

pl ez a cikk : [link]

azt mondja ,hogy 2014 től lesz kötelező

ez viszont : [link]

, hogy 2013-tól ,

én gépészmérökire 2. mérnökinformatikára szeretném(fogom) beadni , de nem terveztem emelt szintű érettségit tenni , tehát a lényeg, idén még ( 2013 ban érettségizek ) emelt szintű nélkül bekerülhetek a Gamf-ra gépészmérnöknek?



#emeltszintű érettségi 2013
2012. nov. 29. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé egyértelműen fogalmaz a két cikk: hogy általában kötelező legyen az emelt szintű érettségi, az egy terv volt, melyet 2014-re szavaztak csak meg. Viszont bizonyos szakokon már a következő felvételinél kötelező.


A mostani felvételire egyik említett szakra sem kötelező.

2012. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ahova te akarsz jelentkezni oda szerintem nem lesz kötelező!

2012. nov. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!