Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adhatnék neki...

Szerintetek mit adhatnék neki osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés

Osztály-karácsonyozni fogunk és kihúztam egy lányt. A lányról ebben az évben derült ki, hogy bulimiás, tehát az édesség kilőve. Nem sminkel, nem hord ékszereket, tehát a kiegészítő sem jó ötlet. Eléggé csendes lány, de nagyon kedves, és szimpatikus is, sajnos nem szoktam vele beszélgetni, így nem nagyon ismerem. Gondoltam már hógömbre, bögrére, hogy a kedvenc együtteseiről kinyomtatok neki pár fotót, apró telefondíszre, rajzra, verse...stb, de nem igazán tudom, hogy mi az, aminek örülne, és nem dobná a kacatok közé, ahogy hazaér.

Szerintetek? Minden ajándéktippnek örülök, aki meg a lány bulimiájával szeretne viccelődni, poénkodni, azt kérem, hogy most zárja be a kérdést. : )


16/L



2012. nov. 30. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az előbb annyit írtam, hogy jó ötleteid vannak, de keveset írtál a lányról, így nehéz tanácsot adni. Ezért miért kellett törölni a válaszom?
2012. nov. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy tudod e, de nem tudok választ törölni, csak a tisztelt adminok tudják. : ) Olvastam a válaszodat, és hidd el, csak és kizárólag annyit tudok róla, amennyit leírtam.
2012. nov. 30. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem mondtam, hogy Te törölted.


Egyébként akkor kérdezz utána másoknál, hátha adnak valami tippet, aki jobban ismerik.

2012. nov. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába kérdeztem, Ők sem nagyon tudtak semmit mondani.
2012. nov. 30. 20:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora összeg jöhet szóba, de ha olyan csöndes, esetleg vehetsz neki egy szép füzetet, illetve naptárat (pl. coelhós), hátha szokott naplót írni, esetleg valami kisebb könyvet, amelyben aforizmak, böclsességek vannak stb.
2012. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!