Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen iskola kell ahhoz,...

Milyen iskola kell ahhoz, hogy valaki kalauz vagy ellenőr lehessen mávnál, volánnál?

Figyelt kérdés
Kell hozzá külön iskola, tanfolyam? Ha igen, hová kell fordulni?
2009. aug. 18. 18:48
 1/3 anonim válasza:

te tényleg ellenőr akarsz lenni?

marha sok atrocitás fog érni, csak mert ellenőr vagy.

Nem tőlem, mert szerencsére nem kell buszozgatnom egy ideje hál istennek,

Hanem egy két prolitól, illetve olyanoktól akinek felhúzod az agyát azzal az egyszerű mondattal hogy:


Jegyeket bérleteket!


Amúgy sztem egy érettségi aztán csókolom, de lehet hogy az sem kell, csak tudj írni olvasni, lesz egy-két óra fejtágítás max, meg pszihológiai vizsgálat, de sztem kapkodni fognak utánad, mert kevesen vállalják a dolgot

2009. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kell külön tanfolyam. Főleg a MÁVnál próbálkozz ott több a lehetőség, kalauz minden vonaton van, de ellenőr BKV-nál vagy volánnál jóval kevesebb kell. A vasútüzemivitel ellátó tanfolyam egyik részképzése a kalauzoké és kell érettségi, mondjuk már lassan mindenhez.
2009. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs elgépeltem: vasútüzemvitel-ellátó.
2009. aug. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!