Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákok! Nem kéne tüntetni a...

Diákok! Nem kéne tüntetni a drasztikus csökkentés ellen?

Figyelt kérdés
Nem kellene valami tüntetést mégis csak összehozni? Nem ülhetünk tétlenül és törődhetünk bele, hogy kész ennyi volt a felsőoktatásnak.
2012. dec. 5. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább tanulni kéne, hogy beférj az ösztöndíjasok közé...
2012. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a, még nincsenek hivatalos számok, addig hülyeség tüntetni

b, ez a HÖK dolga, nem GYK-n kell ezt megszervezni hanem az évfolyam/kar/intézmény HÖK-képviselőinél kérdezősködni

c, a HÖOK elnöke ma azt mondta hogy ha így marad akkor lesz tüntetés, egyetemfoglalás, de amíg nincsenek konkrétumok addig nem terveznek ilyeneket.

2012. dec. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kettes, köszönöm a választ! Nem, nem is azt gondoltam, hogy majd itt szervezünk tüntetést, csupán a diákok álláspontjára voltam kíváncsi, hogy hogy állnak ehhez a dologhoz.
2012. dec. 5. 20:28
 4/4 anonim válasza:
100%

Sajnos úgy tudom mostanra képesek voltak ez a borzalmat elfogadni, a narancsosok nem gondolkodnak. Ez undorító: Természettudomány 4000-ről 800-ra, Műszaki 10000-ről 800-ra(na persze fontos szempont mi).

Itt az ideje forradalmat kirobbantani, elég volt Orbán vezírből. Ugyanolyat mint a Francia forradalom idején a parlament (Bastille 2-őt) jelképezi. Perbe fogni Orbán Viktort az EMMi-vel együtt, és elítélni.

ITT AZ IDEJE A LÁZADÁSNAK!!!!!!!!! Mi többen vagyunk le tudnánk valahogy győzni a rendőröket, és a katonaságot.


Én Kémia-Biológia szakos tanár szeretnék lenni, de úgy érzem a diákhitel 2 miatt én egy életre eladósodnék.

A képzés költségének a felét 1250000Ft-ot sohe nem tudnék vissza fizetni a havi majd 98000Ft.os fizetésemből. El vagyok keseredve.....

2012. dec. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!