Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fraps-szel felvett videók...

Fraps-szel felvett videók méretét milyen programmal lehet csökkenteni, minőségromlás nélkül, úgy hogy a méretük is "elfogadható"legyen?

Figyelt kérdés
Csak egy példát említek:Fraps-szel videófelvételt készítettem egy játékról (Mafia 2:The Betrayal of Jimmy).Maximum grafikai beállítások mellett.A videó időtartama kb. 11 perc.Virtualdub nevű programmal kitömörítettem a felvett anyagot.A kitömörített fájl mérete 7,5 giga!!!Biztos,hogy kell lennie valamilyen programnak,ami még jobban csökkenti a felvett videó méretét,természetesen minőségromlás nélkül.Amikor egy 1,5 órás film avi formátumban,jó minőségben 1 giga.Vagy például egy animációs film,ami grafikailag hasonló bizonyos játékokhoz 1óra 10 perc és 700 mega stb.Tudna valaki olyan programot írni,ami alkalmas erre (ha létezik).Az se baj,ha fizetni kell érte...

2012. okt. 15. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
A virtualDub is jó erre, csak a megfelelő kodeket és beállításokat kel megtalálni. Van sok egyéb konverter is. Ingyenes: [link]
2012. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 killersolyom válasza:
Hát itt egy video http://www.youtube.com/watch?v=minic9bDDUI én készitettem korábban.A fraps támogatja sőt jobb minöségben rögzit 720p ben.Nézz bele a videomat ha tetszik a minösége akkor ajánlom neked a (csakis)Windows 7 esen futo Windows Movie Maker a legujjabbat.A rögzitett videót tedd bele és mentsd le.A videót össze tömöriti és nem veszit a minöségéből a convertálás ideje is türhetö.De ha nem akkor ott van még a sony vegas pro de az kissé lassu.
2012. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!