Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fel lehet készülni egyedül...

Fel lehet készülni egyedül emelt szintű töri érettségire eredményesen?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy az illető kijárta az iskolát, tehát már nincs tanári segítsége. De később dönt úgy, hogy emelt szintű érettségit akar töriből.

2012. dec. 6. 15:59
 1/5 anonim válasza:
100%
fel tudsz készülni így is, de nem lesz könnyű dolgod. sokat kell hozzá tanulni, szerintem ennyi az egész. sok sikert! :)
2012. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Látom, nem vagyok egyedül. Én már 2 éve leérettségiztem, a cégem el akar küldeni andragógiára, de ehhez emelt érettségi kell. Én a történelmet választottam és ha napi pár órát rászánsz, nem nehéz... Én is most készülök.
2013. jan. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Én is most készülök emelt törizni.. egyetértek a napi pár órás készüléssel!

Emellett pedig a 4 középsulis tankönyvet olvasgasd, és ajánlatos még: Bebesi György-Turi Katalin: Történelem 40 tételben + Basáné Szabó Rozália: Érettségi adattár történelemből 9-12. évfolyam.

Jó felkészülést!

2013. jan. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

hujj de jó ,hogy megtaláltam ezt az oldalt!:D

én is emelt törizni szeretnék ebben az évben.

azt szeretném kérdezni tőletek,hogy (én már annyira elfelejtettem ezeket a dolgokat)hogy akkor most vannak vmilyen megadott tételek ,stb.?

köszi előre is a segítséget!

2013. jan. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is most fogok emelt törizni és egyedül készülök:) Van egy írásbeli része, arra nyilván mindent szépen meg kell tanulni. A szóbelire megvannak adva a témakörök (nefmi.gov.hu), azok alapján kell készülni. Szóbelin érdemes olyasmit is becsempészni a feleletedbe, ami nincs benne a követelményben, csak érdekesség, az ilyesmit szeretik a tanárok:) Eredményes készülést kívánok mindenkinek! :)
2013. jan. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!