Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Sikerült megvennem az alábbi...

Sikerült megvennem az alábbi csomagot franciából: Allons-Y könyv I. és II. részét + hanganyagot + tanári kézikönyvet (amiben a megoldások vannak). Ezekből lehet egyedül tanulni eredményesen?

Figyelt kérdés

Angolból középfokú tudással rendelkezem. Napi szinten használom.

A francia tanulására napi 45-60 percet tudok szánni.

Ez alapján mennyi idő alatt lehet átvenni a két kötetet?


2011. febr. 25. 15:25
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én most kezdtem el belőle tanulni.

Viszont én a tanári kézikönyvet sehol nem tudtam megvenni, mert max. hetek kérdése, de megrendelhető.

Esetleg nem tudnád nekem bescannelni? :)


Amúgy szerintem, egyén függő, hogy mennyi idő alatt tanulod meg, napi egy óra szerintem kevés, ha gyorsan akarod tudni, de attól is függ, hogy mennyire vagy fogékony, tanulékony.

2011. máj. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Na nem tudom, hogy meddig jutottál eddig a tanulással, de én azóta nekem az allonsyval nem sikerült semmit sem haladnom, és áttértem a villám francia tananyagra, na azzal már elég jól haladok is - én nem relaxásan tanulom -, szóval szerintem próbáld meg te is azzal, ajánlom!

Még annyi, hogy nekem mindenki azt javasolta, hogy ne nyelvtanilag kezdjem el tanulni a franciát, hanem csak is hangzás után!

Ha villám franciát alkalmazod, azzal napi 45-60 perccel kb. 4 hét alatt tudod kivégezni a tankönyvét...egy-egy lecke 2 órára jön ki...az allonsyra 100 órát írnak, hogy elvileg annyi idő alatt lehet a tk-át kivégezni!

2011. aug. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Hogy haladsz a tanulással? Én franciát tanítok, és érdekelne, hogy egyedül hogy lehet haladni a dologgal, mert eddig nekem nem voltak jó tapasztalataim.

Előre is köszi a választ!

2012. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!