Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a konpetencia...

Holnap lesz a konpetencia felmérés (ha jól írtam=) ) , és azt le szabadna osztályoznia a tanárnak?

Figyelt kérdés
Mert nálunk az iskola igazgatóság ugy döntött, hogy leosztályozza, de szerintem azt nem azért írjuk... Köszönöm a válaszaitokat!
2008. máj. 27. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is ezzel fenyegettek, hogy osztályoznak, aztán mikor kiderült, hogy milyen jó lett az eredmény: "najó, inkább hagyjuk"....

De -szerintem- "az iskola demokratikus intézmény, ahol a tanár szava dönt". Azaz, ő dönti el, hogy mit osztályoz és mit nem.

2008. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem leszabad. Nálunk tavaly is 'osztályozták', de az csak jelzésértékű jegy volt, nem került be a naplóba meg sehova.
2008. máj. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Szia!

Elvileg leszabad, én is holnap fogom írni, és nálunk is lefénymásolják a papírokat, és leosztályozzák. Hidd el, ilyenkor év végén már nem számít sokat (főleg ha 8. osztályba jársz) ezzel csak fenyegetni akarnak. Egyébként sem kell parázni ettől az egész felméréstől, úgyis az új iskolában év közben is átrakhatnak nívóba, vagy gyengébb csoportba.

2008. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ja mindekt épp ez a baj, hogy nem csak fenyegetnek. Be kerül a naplóba és beleszámít az év végi jegybe... szóval aki szarul áll pl. matekból az megszívta. Amugy 10.es vagyok.
2008. máj. 27. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:

Na parázz egy kompetenciaméréstől!

Én is írtam 10-ikben, nem volt egy ördöngösség. Kicsit talán sok a feladat, de megoldható. Csak jól olvasd el a kérdést és értelmezve adj választ!

Sok sikert!

2008. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

rosszul írtad;D

le szabad osztályozni, nálunk is az volt hatodikban meg nyolciadikban, hogy leosztályozzák, és végül hagyták, mert mindenki jól elbaszta. bár most tizedikes vagyok, és itt a középiskolában azt mondták, meg se tudjuk az eredményt^^

2008. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem-nem jól írtam. Már amennyiben az első válaszadóra gondoltál... :)

Budapesten nekünk valóban kiváló eredményünk lett, mondjuk amúgy se vagyunk egy rossz suli. Ezek után a tanárok azt gondolták, jó lett az eredmény, minek írják be a jegyet, elég elismerés a sulinak.. (nem kell a diáknak is :P )

2008. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hy.Nem félek én a kompetenicai-méréstől, igazából csöppet sem érdekel. Csak mi az, hogy leosztályozzák...mert nekünk általánosba soha nem osztályozták le... azt azért furcsálom.. Végülis elég szar egy suliba járok:'( El se merem mondani, hogy hova mert egy putri:S Mind1 köszönöm a válaszaitokat. További szép napot.
2008. máj. 27. 18:00
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát ez úgy működik, hogy le lehet osztályozni, de találomra kiválasztanak egyet-kettőt, akiét felküldik Pestre a központba, és az övéket nem fogják. Én annak idején épp ilyen szerencsés voltam, jó szart írtam, ciki lett volna, ha bekerül a naplóba :) Viszont többek közt az én eredményem miatt is jutottak arra a megállapításra, hogy mindenki tök hülye.
2008. máj. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
xD
2008. máj. 28. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!