Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha a karácsonyi ajándékozásnál...

Bratilla kérdése:

Ha a karácsonyi ajándékozásnál egy tanár húzott, akkor amikor átadja az ajándékot, illik puszit adni?

Figyelt kérdés

Mert olyankor általában puszi-puszi van nálunk. De nekem ez olyan fura, csak vegyem át mosolyogva, és köszönjem meg? Vagy akkor illik nekem is puszit adni neki? Vagy várjam meg, hogy ő adjon, és csak akkor?

16/L (diák) és 30/F (tanár)


2012. dec. 8. 11:18
 1/3 anonim válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy puszi jobbról puszi balról. Mondjuk 30 éves férfinek én nem adnék puszit, de ha ő ad, akkor viszonozd.
2012. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
így van, magadtól ne adj neki puszit, de a tanár úgyis tudni fogja, hogy neked most egy kicsit kellemetlenebb a helyzeted, hogy őtőle veszed át az ajándékot, és amikor átadja, (valószínűleg) egy fél mondatban meg fogja gyorsan kérdezni, hogy adhat-e puszit, te meg mondod, hogy igen.
2012. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! :)
2012. dec. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!