Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az utolsó óráról véletlenül...

Az utolsó óráról véletlenül elmentem. Van következmény?

Figyelt kérdés
Ez lenne az első igazolatlan órám és hogy ennek van következménye? (Gimnázium) És ezt tudom igazolni szülővel?
2012. dec. 10. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
kb semmi
2012. dec. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy igazolatlanod. Ennyi. Nekem 4. végére 5 igazolatlanom volt, mégis kitűnő eredménnyel végeztem és jó helyen tanulok :) senkit nem érdekel, maximum szüleidet.
2012. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jó de én Gimi-be járok
2012. dec. 10. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Kicsi cicám én is oda jártam :) 2. voltam.
2012. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Jó duma ez a véletlenül elmentem. Ilyen nincs te is tudod.Úgy hogy ne menjünk bele.

Amúgy meg semmi nincs belőle.

Én is mindig a legjobb tanulók között voltam és évente 4-5 igazolatlan megengedtem magamnak a gimiben.

2012. dec. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Ja és kár elpocsékolni a szülői igazolást 1 órára, mikor 1 napot is hiányozhattál volna.
2012. dec. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De amúgy én télleg elfelejtettem :D
2012. dec. 10. 15:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy nem hülyeség ez az "elfelejtettem bemenni", én is jártam már így, mikor szólt a tanár, hogy a mittomén melyik órát pénteken tartjuk meg 7. órában (amikor ott órarend szerint semmi nincsen). Nekem ez tök kiment a fejemből és simán elindultam haza, mikor szólt osztálytársam, hogy ma lesz megtartva a biosz.
2012. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végül megbeszéltem az OF-vel . De pl a sulinak a B épületében vagyunk mert még gólyák vagyunk és az utolsó óra tesi lett volna de valamiért elfelejtettem elmenni rá. Ma kiröhögtek hogy elmentem :D De szerencsére nem vette észre a tesitanár hogy nem voltam ott.
2012. dec. 11. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!