Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor érkezik már meg a...

Mikor érkezik már meg a diákigazolványom?

Figyelt kérdés
Oktoberben igényeltem meg a diákomat, most december van és a státusza még mindig ez: Kapcsolódó számla kiállításra került. Én az 1400Ft már igénylésnél befizettem, mikor emailt irtam a központnak azt a választ kaptam, hogy az egyetem még nem rendezte a számlát. Mi a teendőm most? Meddig kell még várnom?
2012. dec. 11. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben intéztem, nekem sem érkezett meg. Pedig nálunk a számla is rendben volt. Ideiglenes diákot tudnak kiállítani helyette az egyetemen ami 1-2 hónapig érvényes. A legfontosabb dolgokra pl utazási kedvezmény feljogosít. Nekem pl a mostani a második ideiglenes diák.
2012. dec. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

én szeptemberben adtam be, a státuszom meg: NEK gyártásra átadva. Én is a 2. igazolásommal járok, a köcsög ellenőrök kikészítenek, mert múlt héten egyiküknek nem volt elég a lakcímkártyám, meg a személyim az igazolásom mellett -.- Most kikértem egy iskolátogatásit is, ha legközelebb látom azt az ellenőrt, feldugom az orrába.

Elég szar így, azt az A4-es papírlapot hajtogatni, meg ahogy megtudtam most, mozizni se lehet vele.


A teendő: várj. Figyeld, mikor jár le az igazolásod, akkor kérj újra. Ha te veszed a bérleted, akkor az új mellett kérd, hogy fénymásolják és pecsételjék le újra a régit, mert nem egyeznek az igazolás számok.

2012. dec. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike, szerencsére nekem bérlet nem kell, diákszövetkezetekhez vittem be. Hihetetlen milyen bunkók az ellenőrök a diákokkal, a cigányokkal meg nem csinálnak semmit
2012. dec. 16. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!