Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítene kiszámítani a...

Valaki segítene kiszámítani a pontjaimat?

Figyelt kérdés

Tavaly jelentkeztem,de sajnos nem vettek fel ,mert kevés pontom volt ...akkor is segítettek kiszámítani a pontjaimat.Tudom ez eléggé gáz,ha még a pontjaimat sem tudom kiszámítani ,akkor mit akarok én egy egyetemen ,de egyszerűen vmit mindig elrontok .:S

Most azért szeretném kiszámítani ,mert 2 tantárgyból újra érettségizek és megszeretném tudni ,hogy úgy ,a vélt eredményekkel mennyi pontom lenne összesen.

Nagyon köszönöm,ha valaki segít!:)

(akkor leírom a dolgokat ,hogy ki lehessen számítani)


2012. dec. 13. 18:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írd az adatokat.
2012. dec. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

oké,köszi:)


na akkor az érettségi: magyar nyelv és irod.:70%

matematika:25%

töri:46%

angol:43%

választott/etika:73 %

tanulmányi pontok: utolsó előtti évben,irodalom:4

nyelvtan:4

töri:4

angol:

matek:2

utolsó évben:irodalom:5

nyelvtan:5

töri:3

angol:4

matek:2

és ugye most egy viszonylag újabb szabály,hogy vmilyen term.tudományos tantárgyat is bele kell számítani,de nem tudom ,hogy olyat is lehet-e,amit nem csak az utolsó két évben tanultam ,hanem mondjuk olyat ,amit csak 9.-ben ,meg 10.-ben is ,mert nekem pl. akkor ilyen a földünk és környezetünk ,az egyik évben 4-es másikban 3-as ,amikor segítettek kiszámítani azt hiszem ez volt benne.... azt lehet ? Bocsi,hogy itt értetlenkedek.


és akkor elvileg így volt vhogy 237 pontom ,most pedig szeretném az angolt megcsinálni emelten ,az nem tudom még mennyire sikerülhetne :D

és a törit is újra közép fokon ,arra legalább egy 80-85% -ot számítok.

280 pontra lenne szükségem ,hogy felvegyenek ...

köszönöm még egyszer nagyon ,ha fáradsz vele !:)

2012. dec. 13. 18:44
 3/15 A kérdező kommentje:
bocsi AZ angol u.előtti évben kimaradt :4-es
2012. dec. 13. 18:45
 4/15 anonim ***** válasza:
És hova szeretnél felvételizni? Mert attól is függ, hogy az adott szakhoz milyen tárgyakból kell érettségizned.
2012. dec. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szociális munkás szeretnék lenni.
2012. dec. 13. 19:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Melyik a két felvételi tárgyad? Melyek kellenek ahhoz a szakhoz? Nagyon nem mindegy... Az ad az 500-ból 200 pontot
2012. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
úgy tudom oda jó emelten az angol,meg kell is most már egy emelt.A törit meg azért csinálnám meg ,hogy azzal is több pontom legyen.
2012. dec. 13. 19:15
 8/15 A kérdező kommentje:
felvételi tárgyam? Mármint az érettségiben? Az angol volt a választott nyelv,és másik az etika,de ez nem számít egyébként ennél a szaknál.
2012. dec. 13. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
De melyik az a két tárgy, amit a szak kér? Az egyik az angol, és melyik a másik? (pl orvosin biosz és kémia/fizika) Én most egy 60%-os emelt angollal és egy 80%-os törivel számoltam, úgy, hogy az angol és a töri a két felvételi tárgyad, így 321,6 pont jött ki. Ha van nyelvvizsgád, akkor az még plusz 28 (közép-) vagy 40 (felsőfokú) pont.
2012. dec. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem okés ,megnézem.Köszönöm ,hogy kiszámoltad!:) Hát ez jó lenne,ha ennyit összeszednék.:D
2012. dec. 13. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!