Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Segítene valaki kiszámítani a...

Segítene valaki kiszámítani a pontjaimat?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy felvin meg egy csomó helyen fent van és nagyon egyszerű.Én már kiszámoltam párszor,de eléggé kevés pont jött ki,ami azért furcsa,mert a barátnőmnek,akinek szinte mindenből u.olyan eredményei vannak több pont jött ki.Ez most akkor hogy van? Lehet,hogy amit elszoktam rontani,az a választott tantárgy,ott nem igazán értek valamit.Meg azt is tudom,hogy 2 féleképpen is ki lehet számítani,de mind a 2x ugyanaz jött ki...:/
2012. febr. 18. 18:07
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ha nem vagyok nagyon pofátlan,akkor leírnám az eredményeimet ide és úgy szeretnék kérni egy kis segítséget.
2012. febr. 18. 18:10
 2/18 anonim ***** válasza:
Várom az eredményeidet.
2012. febr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az érettségi pontoknál a százalékokat veszik figyelembe. Nem tudom, hogy kb. hány százalékot írtok be, de lehet, hogy mondjuk ami nálad 5ös, tegyük fel 82 % és a barátnődnek is 5ös, de az már 92% akkor neki lesz több pontja.
2012. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy nagyon!:)


na szóval:

11. oszt:irodalom 4

nyelvtan:4

töri:4

angol:4

matek:2

most a választott az amivel nem vagyok teljesen tisztában,mert az nekem etika volt,de viszont azt már 12-be nem tanultam csak 11-be.Egyébként valamilyen humán beállítottságú pályát fogok választani,gondolom ahhoz jó lehet az etika. Abból 11 be:5-ös voltam

Na akkor most írom a 12. évfolyamot:irodalom:5

nyelvtan:5

töri:3

angol:4

matek:2

Ami mind a kettő évfolyamos bizimbe,a 11.-be és 12.-be is benne van az a mozgókép és médiai ismeret:az mind a kétszer 5 lett

Na ennyit a tanulmányi eredményekről.

Az érettségi:magyar nyelv és irod.:70%-4-es

matek:25%-2-es

töri:46%-3-as

angol:43%-3-as

emberismeret és etika:73%-4-es

Na most azt nem értem,hogy melyik választott tantárgyat kell beleírni,mert nekem az az etika volt,de viszont nem tanultam két évig...ez nem világos számomra.

Ne haragudj,ha esetleg zavarosan írtam volna le

Köszönöm előre is!

2012. febr. 18. 18:27
 5/18 anonim ***** válasza:
Azzal kezdeném, hogy a választott tárgyad idéntől a 11-es 12-es eredményeidben csak természettudományos tárgy lehet!
2012. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
választott tárgyként csak természettudományosat választhatsz.
2012. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Még az kellene, hogy milyen szakra mész tanulni, illetve, hogy akkor mi az a természettudományos (föci, biosz, kémia, fizika, természettudomány) tárgy, amit mint 5. tárgy beszámítanál.
2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
de ez lehet akár a 9. 10.ben tanult földrajz is
2012. febr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hú én ezt nem is tudtam.Ez egy új rendelet vagy micsoda?

A természettudományos tantárgyakból nem voltam valami jó,és egyébként akkor az etika,ami nekem érettséginél volt a választott az nem is számít semmit?

ha már választani kell akkor föci: 9.-be 3-as voltam belőle,10.-be meg 4-es.

2012. febr. 18. 18:35
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez a természettudományos dolog ettől az évtől érvényes sajnos, én sem örülök neki.. teljesen független egymástól az, hogy miből érettségizel tehát etika és milyet természettudományosat viszel tovább
2012. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!