Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen (volt) a legjobb/legros...

Milyen (volt) a legjobb/legrosszabb tanárod? Mit tanított? Miért szeretted?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Zeneirodalmat. Azért szerettem, mert EMBER volt.
2012. febr. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sok jó tanárom van:ofő-magyar,aztán:töri?földrajz:)angol:)
2012. febr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

legrosszabb-kémia

legjobb: egyik: - német (nagyon bírom, ő is engem, meg alapból szeretem a németet)

-biosz (nagyon empatikus tanárnőnk van, mindent megért, de még egyszer sem próbáltam átvágni, egyszerűen nem lenne hozzá pofám)

2012. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

általánosban egy-két tanár kivételével az összes rossz volt, nagyon sokat kivételeztek, megaláztak minket, rossz volt a közösség is, nem szerettem odajárni


középiskolában viszont csak jó tanáraim vannak, imádom őket :), nagyon szeretek odajárni, a közösség is nagyon jó :)

2012. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legjobb:

mostani középiskolai töri tanárom,aki sosem tart unalmas órát,viccelődni szokott,jó fej és rugalmas (dogák terén pl.)


Legrosszabb:

általános iskolás és jelenlegi középiskolás MATEK tanáraim:egyszerűen olyan segg*hülyék,hogy arra nincs szó.Se tanítani,se a matekot nem tudják.És így én szívok érettségin miattuk...[:


mostani középsulis fizika tanárom:imádom a fizikát,de ő sajnos csak azt darálja,ami a könyvben van.Más fizika tanárok megcáfolják,ami a könyvben van,és kísérleteket folytatnak...

2012. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Legjobb:

Az általános iskolás osztályfőnököm, aki magyar irodalmat, nyelvtant és történelmet tanított. IMÁDTAM! Hihetetlenül jól magyarázott, ha órán odafigyeltem minden megmaradt, irodalomból pedig az egész osztály 8-ra önállóan verset elemzett és írt esszéket. Kemény volt, sokat követelt, de meg is lett az eredménye.


Legrosszabb:

A német tanárnőim. Általánosban 2. osztály óta tanulom a nyelvet, szóval most már 8 éve, de még a középfokút se tudom majd letenni belőle. :/ Általánosban nem tanított semmit, a jegyeinket a szódolgozatok tették ki. Most középiskolában sincs ez másképpen. Sikerült kifogni.

2012. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!