Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csinálok rosszul? Min...

Mit csinálok rosszul? Min kéne változtatnom? Mit kéne még csinálnom?

Figyelt kérdés
15/F Az a lényeg, hogy mindig is izmos (nem nagyon csak egy kicsit) felsőtestet szerettem volna, de van egy kis zsírréteg a hasamon amivel már régóta küzdök. Most 9.be járok. 5.ben voltam olyan 155cm és 59kg és arról fogytam le kb egy év alatt 47kg-ra és ez idő alatt olyan 3-4 cm-t biztos h nőttem. Szóval az a lényeg h régen kövér voltam de most már vékony szerencsére.(: most vagyok 170-172cm és 58kg. De bármit csinálok a hasamon nem láccik és a mellizmom se nagyon nő. Minden nap iszok zöld teát és legalább 2,5l vizet(h gyorsabb legyen az anyagcserém) nem eszek sokat, reggelire: müzli, tízóraira: egy szendvics, ebédre: menza kaja és vacsorára: egy szendvics. Minden nap csinálok 60 felülést, 60 fekvőt, 60 guggolást, 60 fekve lökést 3kg-os kézi súlyzókkal és 20percet a sífutógépen 8/6-os fokozaton. Hetente kétszer van edzésem( 2×1 óra hip-hop tánc). A kezem és a vádlim is izmos és tényleg nem vagyok kövér de idegesít az a zsírréteg a hasamon. Sajnos konditerembe nincs időm járni a többi elfoglaltságom mellett. mit kezdhetnék vele? Hogy lehetne izmos a hasam és a mellizmom? Kérlek segítsetek! Előre is köszi a válaszokat.
2010. szept. 8. 22:36
 1/2 clint ***** válasza:

a kaja.

Szendvics, menza, szendvics. Rohadt pocsék. Nem a kaja mennyisége a titok hanem a mínősége, az hogy egyél ugyanúgy csak kevesebbet azt a sok nők lapját olvasónak be tudják adagolni mert azok idióták.

a kenyér a menza kaja, a felvágott mind zsíros, és egyszerü szénhidrátdús és fehérje szegény, ha kevesebbet eszel belőle a test jobban raktározza, ugyhogy adtál a szarnak egy pofont.

Sajna gondolom nincs meg az anyagiak miatt (mível fiatal vagy) nem tudsz egy normál étrendet kialakítani ezért azt javaslom próbálj ki valami fogyasztókrémet. Lehet nem hazsnál de mást nem biztos, hogy tudsz tenni.

A mellizmod konditerem nélkül felejtős.

2010. szept. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi.:) azért ha nem baj leirnál nekem egy ilyen étrendet, hátha késöbb jobb lesz? :D előre is köszi.
2010. szept. 9. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!