Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » En csinalok valalmit rosszul?...

En csinalok valalmit rosszul? Vagy valtoztatnom kene?

Figyelt kérdés
Szoval az a baj hogy mindenki stebernek hiv mert,nem jarok bulikba,nem iszok,nem cigizek, szertek tanulni (roman osztajba jarok bocsi a hejesirasi hibakert) vagyis nem igazan az az almom hogy eljusak Americaba mint marketinges. Most nekem kene valtoztatnom es kene tobbet buliznom vagy ha az almomat akkarom kovetni tanujak tovabb???? ja es 16L
2010. szept. 20. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
soha ne hagyd abba a tanulást. Oké átvitt értelemben, de amíg lehetőséged van és akarsz addig tanulj. Ki a ...-t érdekel a többi. Ne a többiekkel foglalkozz, ők nem fognak az életben segíteni semmiben(vannak kivételek). Szóval amit helyesnek látsz azt tedd. Ne mások mondják meg, hogy mit csinálj.
2010. szept. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt teljesen én is írhattam volna, azzal a különbséggel, hogy nem hívnak stébernek, meg nem szeretek tanulni..xDD Én sem cigizek, nem iszok, nem bulizok, és én is 16L vok...Neked jobb életed lesz felnőtt korodban, mint az osztálytársaidnak, és azoknak akik lestébereznek...Nyugi. :)
2010. szept. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Nehogy változtass, bolti eladó akarsz lenni vagy mi?? Tanuljál csak, sz*rd le őket, és valósítsd meg az álmaidat! :)
2010. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberi létnek nem az az értelme, hogy másoknak feleljünk meg, hanem az, hogy úgy próbáljuk meg leélni az életünket, ahogyan az nekünk ideális.

Más kérdés, hogy nagyon kiemelkedő erény az alkalmazkodási készség, de a józan ember mindig ráérez arra az "egészséges határvonalra", amely a közös jóért alkalmazkodás, és a mások hülyeségeihez idomulás között van.

A Te helyzetedben nem ajánlatos a mások hülyeségeihez való idomulás, - azzal teszel jót Magadnak, ha következetes maradsz az eddigi terveidhez, ergo, jobb, ha tanulsz, a "vagányságért" nem kapsz fizetést a jövőben...

2010. szept. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!