Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem teljesítek egy szabadon...

Ha nem teljesítek egy szabadon választható vizsgatárgyat, milyen problémám származhat belőle?

Figyelt kérdés

Főiskola

Szabadon választható tantárgy, csak sajnos felvettem, viszont nem szeretnék belőle levizsgázni. Okozni fog-e valamilyen problémát a közeljövőben???

Jövőre sem akarom felvenni.


2012. dec. 19. 08:09
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg főiskolája válogatja. Nálunk a tanulmányok végén a nem teljesített tárgyakért kreditenként valami 9000-et le kell perkálni, akkor kaphatok csak diplomát. Államis vagyok.
2012. dec. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%

Én csak az eltét meg a bme-t tudom. Az eltén semmi nem lenne, ha felvettél egy tárgyat és nem teljesíted, hát nem teljesíted (de a felvett tárgy kreditértéke beleszámít az ingyen felvehető keretbe). A bme-n fizetni kell a bukott kreditért, és most már van keret is, ami fölött szintén fizetni kell.


Szerintem nézd meg a tanulmányi- és vizsgaszabályzatot, valszleg benne lesz. De biztos nem jár fejvesztés egy nem teljesített tárgy miatt.

2012. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!