Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van a családodban tanár? Mit...

Van a családodban tanár? Mit gondoltok, könnyebb dolga van mint egy más munkásembernek?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre, hogy vannak nagyon jó fejek, kedvesek, aranyosak, és vannak azok akikkel bármit teszel bunkó,és primítiv, de mivel Te vagy a diák neked kuss a neved. Pedig sokszor tényleg nem korrektek.

Van valakid családból aki tanár? Mit gondoltok?


2012. dec. 19. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Van, és én magam is rendelkezem tanári diplomával (de nem használom).


Szerintem nem könnyebb az élete, amennyivel könnyebb a vakációk esetén, annyival nehezebb évközben. Egy lelkiismeretes tanár felkészülten megy órára, az azt jelenti, hogy a délutánok, hétvégék néha felkészüléssel telnek. A sok javítás is nagyon fárasztó. nem beszélve, hogy állandóan vizsgázni kell a tanárnak, hogy megamaradjon az állás, vagy tovább jusson.



Elismerem azt is, hogy sok inkorrekt tanár van. És sok olyan aki hozzá nem értő (kiindulva volt évfolyamtársakból). Ennek ellenére kijelenthetem, hogy van jófej, aranyos, kompetens is.


De mindenhol ez van, a világ nem csak fekete, vagy fehér.


A régi, bölcs, igazán hozzáértő, tyúkanyó típusú tanárok sajnos már nagyon öregek...

2012. dec. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.! A kedves aranyos tanárokat én is nagyon szeretem, nekem is van ilyen tanárom. De van olyan szó szerint, hogyha a bunkóság fájna visítani tudna. Erre is van példám. Ezt viszont,meg a gyerek felé is megalázónak tartom. Nem szabadna lenézni egy tanárnak sem a diákot szerintem.
2012. dec. 19. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Persze, hogy nem. Személyszerint nekem is van olyan tanárom aki megalázott, ok nélkül, majd gondolom jót nevetett magában. S akkor, gyerekként még nem éreztem, hogy igazából ez nem róla szól...

Személyesen ismerek ilyen tanárokat is, elég fájó, elég sajnos, de tenni ellene nagyon nem lehet...

2012. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mivel alázott meg?(Ha nem sértés megkérdezni, csak kíváncsiságból, mennyire durvák képesek lenni a tanárok)
2012. dec. 19. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy alkalommal rossz helyen voltam rossz időben...a wc-n. Arra jöttem ki, hogy két fiú a vizet pancsolja, tiszta víz minden. Erre lépett be a tanár...A két fiú addigra már elfutott. Én egész szünet alatt békaügetést kellett csináljak és a kezeimmel füleket formáltam a fejem fölé...szünet végén megállított a folyosó közepébe és ott "síállásban" kellett álljak, míg mindenki be nem ment órára. Ez nem tűnik olyan nagy dolognak, de egy 6.-os kislánynak az volt.


A csúnya az, hogy a végén kiderült, hogy nem én voltam és még csak elnézést sem kért. Az osztályfőnökömtől viszont megkapta a magáét.

Ennél durvább sztoriaim is vannak, amiket láttam, vagy hallottam, sajnos.

2012. dec. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon sajnálom:/

Ha gondolod mesélhetsz még nyugodtan

2012. dec. 20. 16:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem édesanyám tanár. Nagyon jó ember de az iskola kikészíti.:(
2012. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!