Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek az idei felvételiz...

Szerintetek az idei felvételizőknek előnyére válik a diáktüntetés?

Figyelt kérdés

a kormány csak így beadná a derekát? bebizonytíva hogy nem ők a hatalom?

félek hogy most minden olyan rózsaszín, nincsenek keretszámok

de mivan ha aztán koppanunk?

annyira tisztelem azokat a diákokat, aki tüntetnek

felnézek rájuk, mert érettségi évében állok és bízok benne, hogy sikerül egyetemen tanulnom

látom végre a jövőmet, hogy van értelme tanulnom

de mivan ha a végén megint mi szívunk?


2012. dec. 20. 14:46
 1/6 A kérdező kommentje:
*előnyére
2012. dec. 20. 14:46
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nincs törvénybe írva, hogy nem lesznek keretszámok. Dobálózás a szavakkal, a kormány saját magát köpi szembe. Nem fogok 58 éves koromig diákhitelt törleszteni...

Azért kell nekik valamit tenni, mert különben akármi lehet. Lehet fegyveres forradalom... Akármi.

Az meg hülyeség, hogy ne legyenek keretszámok, engem az az orvos ne műtsön meg, akinek 240 pont kellett a bejutáshoz...

Én is idén érettségizek és felvételizek. Várom a csodát.

2012. dec. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
attól még a ponthatárok megmaradnak, hogy nincsenek keretszámok
2012. dec. 20. 15:20
 4/6 anonim ***** válasza:

"engem az az orvos ne műtsön meg, akinek 240 pont kellett a bejutáshoz...

Én is idén érettségizek és felvételizek. Várom a csodát."


Addig csoda várása helyett vésd az eszedbe, hogy egyetemre nem elég bejutni, hanem bent is kell maradni.

240 felvételi pontos orvos lehet szakmailag 20x képzettebb lesz mint egy 450 pontos elitgyermek aki kihullik 3 hónap után.


A diplomához járó szakmai ismeretet nem a pontok alapján adják.

2012. dec. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a "nem lesz keretszám" dolog vicces. Tipikusan az idióták átverése.

Mi az, hogy nincs keretszám? Hát ilyen nincs. Akkor mindenkit fel kellene venni oda, ahová jelentkezik, az meg értelemszerűen nem működik, hiszen az egyetemek kapacitása véges.

Szóval nem keretszámot mondanak, hanem helyette ponthatárt, ami nagyjából tök ugyanaz.

[link]

2012. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az ér el 450 pontot, aki hülye... Valóban, bent kell maradni. Én csak a helyzet alakulását várom, hogy megjavuljon, mást tanuláson kívül nem tehetek. Azért 2 emelt szinthez, meg akárhány ponthoz jó átlag kell és megfelelő tudás...
2012. dec. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!