Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Anatómia tanulás! Hol kezdjem?

Anatómia tanulás! Hol kezdjem?

Figyelt kérdés

10 napom van rá. A félév során rendesen tanultam, tehát az utolsó kis anyagrész kivételével minden ismerős lesz. Csak nem tudom mivel kezdjem.

Amikből tanulok:

-jegyzet

-anatómia atlasz és képek

-minimum kérdések

-kidolgozott tételek (ezeket a tételeket nem a tanár adta ki, egy ismerősömtől kaptam)

-tesztek


A vizsga tesztes illetve esszés lesz. Mivel kezdjek? És mivel folytassam? Ti hogy csinálnátok?


2012. dec. 27. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én az új anyaggal kezdeném, hogy arra tuti legyen idő.

Aztán felosztanám a tételeket úgy, hogy legyen 1-2 nap az ismétlésre.

Szépen tételenként haladnék, aztán a végén gyorsan átfutnám az egészet.

Kidolgozott tételekből nem szeretek tanulni, mert csak magamban bízok:D Nagyon kevés olyan ember van, akinek megbíznék a tételeiben.

Szóval az órai jegyzetet vagy leginkább a könyvet használnám, és persze nézném hozzá az atlaszt.

És a minimum kérdésekre is szakítanék időt.

2012. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, elfelejtettem, hogy nincsenek tételek. Csak témakörök. (Csontok, nyirok, emésztés, légzés, szív és keringés, kiválasztás, női-férfi nemi)
2012. dec. 27. 19:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor meg a témaköröket oszd fel.
2012. dec. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!